Як найдовше зберегти засмагу

0
581

Після відпустки вас просто не впізнати: ви схудли, погарнішали. Про чудово проведений час нагадує і красива рівномірна засмага. Як же зробити так, аби якомога довше вона збереглася?
Незалежно від того, засмагали ви на сонці чи під кронами дерев, добре ваша шкіра утримує засмагу чи погано, — турбуватися про збереження чарівної смаглявості потрібно одразу ж, щойно закінчили приймання сонячних ванн у цьому сезоні.
Шкіра після тривалого перебування на сонці стає сухою. Тому їй потрібне інтенсивне зволоження — навряд чи вас приваблюватиме засмагла, але суха, тьмяна шкіра.
Для цього щоденно після приймання душу або ванни протягом 1—2 місяців необхідно користуватися активними зволожувальними кремами для тіла та обличчя. Зазвичай у назвах таких засобів є префікс «супер-» або «ультра».
Не вмивайтеся водою з крана. Найефективніший засіб для вмивання — чайний настій. Він добре зволожує шкіру, стягує пори, підтримує приємний відтінок шкіри.
Або: заваріть міцну каву, охолодіть та розлийте у формочки для льоду. Щоранку і щовечора протирайте обличчя льодяними кавовими кубиками. А із гущі можна зробити маску: нанести на обличчя і залишити до висихання кави. Протерти обличчя м’яким тоніком.
Допоможе шкірі швидше відновитися й утримати засмагу вітамін А. Тому в постпляжний  період потрібно його вживати у вигляді олійного розчину (приміром, гарбузова та шипшинова олії).
Певна дієта, хоч як це дивно, теж може допомогти зберегти красивий відтінок шкірі. Побільше вживайте листкового салату, червоних і жовтих овочів та фруктів.
Якщо після засмаги у вас зранку з’являються набряки, пийте воду, підкислену лимоном чи яблучним соком.
Сторінку підготувала Соломія МАМАН