Що може алкоголь?

0
473

 

Відомо, що алкоголь шкідливий для здоров’я. Особливо при надмірному споживанні. Та лікарі стверджують, що у невеликій кількості алкоголь здатен зцілювати.

Справжнім еліксиром здоров’я вважається вино. Біле — слугує чудовою профілактикою захворювання легень. А червоне вино, яке містить багато антиоксидантів, допоможе захистити судини від холестерину.

Горілка підійде тим, хто страждає на втрату апетиту. Наприклад, вживай по 50 г горілки щодня перед обідом і вже через кілька тижнів ти відчуєш помітні зміни.

Пиво варто пити, аби збагатити організм на вітамін В та зміцнити серцеві м’язи. А коньяк — задля швидкого засвоєння вітаміну С. Певно саме тому його рекомендують закусувати скибкою лимона.

Вживати алкогольні напої варто й у таких випадках:

Під час застуди. Від неї допоможе глінтвейн. Він збагачений природним аспірином, діє як антивірусний та жарознижуючий препарат. Додавши у напій спецій та цукру, ти відчуєш, як енергія наповнює твій організм.

Тонке та ослаблене волосся. Його слід полоскати після миття теплим пивом. Корисні речовини та вітамін В зроблять волосся блискучим, еластичним та міцним.

Знижений артеріальний тиск. Від нього врятує коньяк. У моменти спаду тиску випивай склянку чаю, додаючи туди 1-2 ч. ложки коньяку.

Перші ознаки застуди. Відчувши слабкість, одразу прийми гарячий чай з коньяком, медом та лимоном.

Новозеландські вчені стверджують, що щоденне вживання 150 г червоного вина зі 100 г гіркого шоколаду продовжує життя жінок в середньому на 5 років.