Невезіння» — це не хвороба

0
280

«Невезіння» — це не хвороба. І тому таблеток від неї не створено. І взагалі це поняття відносне й суб’єктивне. Часто воно визначається лише власним ставленням до себе і подій навколо себе. Пропонуємо вашій увазі кілька рекомендацій, які допоможуть вам звільнитися від відчуття невезіння.
— Не треба ставитися до своїх ділових і людських рис суворіше, ніж це потрібно і ніж ставиться до вас оточення.
— Не порівнюйте себе з успішнішими колегами по роботі, з екранними зірками, із сусідами або благополучними однолітками. Повірте, у кожного з них повнісінько своїх недоліків і проблем, про які ви навіть уявлення не маєте. Отже, заздрити тут нічому.
— Перестаньте носити свої сумніви в собі. Не соромтеся ділитися своїми проблемами з надійними друзями, адже коли людина висловиться або «поплачеться» комусь, цим вона вже позбувається як мінімум половини гнітючих переживань. Крім того, друг може дати корисну пораду. Відверті сповіді зміцнюють дружбу, а це також підвищує самооцінку за принципом: «У мене такі надійні, такі розумні друзі, отже, я і сам такий!»
— Спробуйте дивитися на світ і особливо на навколишнє життя оптимістично. І не біда, що вам щось не вдалося цього дня, адже можна спробувати ще раз. Врешті-решт, просто взятися за іншу справу, а не впиратися лобом у кам’яну стіну.
— Довірте все, що вас мучить, чистому листку паперу. І ви напевно побачите власні проблеми, не кажучи вже про власні достоїнства, під іншим кутом, а це — перший крок до пошуку виходу.
— І головне: незважаючи на «невдачі» в справах, намагайтеся не ламати звичні життєві стереотипи — ходіть на концерти, в театри, в сауну, в гості тощо. Продовжуйте робити все те, до чого ви звикли, не показуючи оточенню, що через якусь невдачу ви «втратили життєві орієнтири».
Загалом, не дозволяйте собі опускатися «на дно життя». І все це додатково додасть вам упевненості в собі, до того ж підтримає ваш рейтинг в очах оточення. І, звичайно ж, не забувайте про те, що життя — це «чорно-біла зебра» і коли мине чорна смуга, на зміну їй прийде світла!