Стан шкіри залежить від стану організму

0
494

 

Косметичні процедури – підмога в боротьбі за вічну молодість, але здоров’я – її основа. Стан шкіри залежить від стану організму – вона першою починає реагувати і в’янути, якщо в ньому відбуваються якісь порушення.

Найсучаснішим і ефективним методом збереження краси вважається біоомолодження. Під цим терміном розуміється цілий комплекс заходів з регулювання роботи всіх органів і систем організму, що в результаті повинно благотворно позначитися на стані шкіри.
Коли до досвідченого лікаря-косметолога приходить жінка зі скаргами на перші ознаки старіння або проблеми зі шкірою, то лікування починається з обстеження: слід виявити глибинні причини погіршення стану здоров’я. Всі основні системи внутрішніх органів мають свою “проекцію” на шкірі. Якщо в якомусь органі виникли порушення, то вони часто відбиваються на шкірі у вигляді характерних ознак – ще до того, як проблема дасть про себе знати. Кваліфікований косметолог, аналізуючи поєднання цих симптомів, може передбачити характер порушень внутрішнього стану і направити для обстеження.
Іншими словами – шкіра – карта організму. Про що вона може розповісти?

Синювата тінь у внутрішньому куті очей: слабке місце організму – нирки.

Одутлість над вилицями: можливі розлади у лімфатичній системі шлунково-кишкового тракту.
Друге підборіддя, в’яла шкіра: ймовірні проблеми з ендокринною системою.

Висипання на кінчику підборіддя: напруження у щитоподібній залозі.

“Мішки” під очима: можуть бути порушення у сечовидільній системі.

Зморшки між бровами, темні кола під очима: цілком можливо, що переобтяжена печінка.

Різко означені носо-губні зморшки: найімовірніше, страждає товста кишка.

Подразнена шкіра і висипання на скронях: існує ймовірність проблем з жовчним міхуром.

Вугрові висипання на верхній частині спини: проблеми у носоглотці.

Висипання біля крижів і талії: щось негаразд з органами малого таза.

Облисіння у дільниці волосся на шиї і за вухами: на допомогу очікує ендокринна система.

Коли реклама обіцяє зникнення зморшок за допомогою крему, то слід засвоїти просту істину: ефективних кремів чимало, а безпомилкове уміння індивідуально підібрати потрібний крем – мистецтво. Однак і правильно підібраний чудовий крем не буде ефективним для шкіри, якщо вона “заблокована” захворюванням або з організму не виведені шлаки. Тому біоомолодження – це ціла система, комплекс заходів, а також копітка праця на благо здоров’я і краси.

Перше, про що слід подбати, – це правильний спосіб життя. Без нього марно говорити про біоомолодження.
Нас старять:

Шкідливі звички, передусім, куріння. Воно міняє колір обличчя, призводить до появи на поверхні шкіри мережі судин.

Неправильний режим. Організм підлеглий добовим ритмам, різні органи і системи працюють певним чином у певний час доби. Тривалість сну індивідуальна, але лягати спати треба не пізніше 23.00. Некваліфікований догляд за шкірою. Її треба дуже ретельно очищати і наносити крем не пізніше, ніж за годину до сну.

Безладне харчування. Їда перед сном чи “важка” їжа. Особливо насичена консервантами їжа, яка не приносить шкірі нічого, окрім проблем.

Відсутність фізичної активності. Відпочинок на дивані шкірі користі не дасть. Їй потрібне активне постачання кисню, що можливе лише за активного руху. Фізичні навантаження також сприяють рухові лімфи, тренують судини.