Краса завжди залежить від здоров'я

0
398

Кожна жінка, щоб виконувати Богом призначену їй функцію, повинна бути прекрасною. А краса завжди залежить від здоров’я, тобто – є джерелом її здоров’я, не тільки фізичного, але й психічного, а отже – стану душі.
Раніше незамінним “кремом” для підживлення шкіри були свіжі вершки. Взимку їх змішували із жовтками та гусячим жиром, якщо шкіра була сухою, а влітку – із соками свіжих цілющих рослин, фруктів та овочів.
Відбілювали шкіру, застосовуючи різні кваси, узимку ще й користувалися березовим соком, а влітку до послуг кожної жінки, котра справді турбувалася про себе, був повний арсенал цілющих трав, ягоди, овочі, фрукти…
Найчастіше, щоб відновити шкіру, а разом з тим і підживити її, застосовували листя подорожника великого, котрий нині обов’язково входить до складу будь-якого імпортного крему або лосьйону.
Шкіру обличчя й шиї змащують соком цієї рослини або накладають на неї подрібнені листки, що робить її напрочуд гарною і молодою.
Квіти алтеї лікарської, яку в народі називають мальвою, – сировина для найніжнішої з поживних масок для шкіри, особливо під очима.