Як вибрати вечірню сукню по фігурі

0
465

Переддень свята, а ви знову не знаєте, що надіти, перевертаєте весь свій гардероб і розчаровано розводите руками. Берете сумочку і ось вже у котрий раз вирушаєте у пошуках нового наряду. У даній статті ми не сперечатимемося з прихильниками купівлі на урочистий випадок такої речі, яку можна носити потім і в повсякденному житті, на роботу і тому подібне Сукня є сукня. Вона дає вам можливість відчути себе королевою балу. Як зробити правильний вибір? На якій моделі сукні зупинитися? Все залежить від цілей, які ви перед собою ставите. Умовно можна виділити шість пунктів.
СТВОРИТИ ЛІНІЮ ТІЛА БІЛЬШ ЖІНОЧНОЮ
Ідеальний варіант: краще всього підійде сукня з легкої тканини на бретелях із спідницею, скроєною по косій лінії. Чи хочете ви створити лінію тіла більш жіночною або ж підкреслити природні дані, таке плаття ідеально підійде для цієї мети. Верх на бретелях притягує погляд до верхньої частини фігури. Якщо у вас маленькі груди, ви можете скористатися підтримуючим або збільшуючим бюстгальтером. Легка тканина, скроєна по косій лінії, немов закутує стегна м’яким ореолом, створюючи ілюзію додаткової округлості.
ЗРОБИТИ СТЕГНА СТРУНКІШЕ
Ідеальний варіант: щоб зробити стегна стрункіше, немає нічого кращого за сукню з низом у формі. Це означає, що тканина облягає талію, простір між талією і найширшою точкою стегон, а далі починає поступово розширюватися. Проте, розширення не повинне бути значним. Дуже велика різниця між краєм плаття і шириною в талії створить ефект дзвіночка і додасть зайвих кілограмів. Верх сукні може бути будь-яким, але краще всього підійде глибокий сексуальний виріз без бретелей.
ВИГЛЯДАТИ СТРУНКІШЕ
Ідеальний варіант: сукня, яка облягає тулуб відразу під грудьми. Акцент повинен припадати на цю область, найтоншу частину тулуба. Проте, далі тканина у жодному випадку не повинна висіти вільно, якщо ви дійсно хочете виглядати стрункіше. Досягається це за допомогою горизонтального шва відразу під грудьми і вертикальних складок тих, що йдуть від даного шва до низу, причому вертикальне гофре звільняється десь в районі стегон і спадає до низу вільними складками. Дана модель відмінно поєднується з глибоким вирізом «мис», який підкреслює ширину плечей, порівняно з ними торс виглядає стрункішим.
ЗБАЛАНСУВАТИ ШИРОКІ ПЛЕЧІ
Ідеальний варіант: сукня з шифону із злегка воланоподібними рукавами і вільним низом. Широкі плечі не можна залишати голими, а також драпірувати важкими тканинами і прикрасами. М’які легкі тканини і простий повітряний рукав пом’якшують лінію плечей. Низ сукні повинен бути виконаний у вигляді широкої спідниці, скроєної по косій.
ПРИХОВАТИ ПОВНІ РУКИ
Ідеальний варіант: сукня з довгим рукавом. Оскільки нарядна сукня повинна виражати вашу сексуальність, то передбачається наявність якихось відкритих ділянок тіла. Закритий рукав ви можете компенсувати за рахунок короткої спідниці, сексуального вирізу на грудях або відкритої спини. Рукав може бути таким, що обтягує (надаватиме вам образ жінки-вамп), або вільним, що пом’якшить ваш типаж. Рукав, що розкльошується до низу, не тільки приховає повноту рук, але і зробить їх візуально тоншими. Загалом, вибір за вами.
ВИГЛЯДАТИ ВИЩЕ
Ідеальний варіант: сукня в стилі ампір: з високою талією, прямо під грудьми, і низом сукні, що летить уподовж вашого тіла. Тканина розпочинає струмувати уподовж тіла прямо від талії, тим самим, витягаючи ваш силует і притягаючи погляд до горизонтальних ліній. Але з даною моделлю сукні потрібно бути дуже обережною. По-перше, спідниця не повинна бути вище за коліно. По-друге, носити його необхідно з взуттям на високому каблуці. По-третє, потрібно дуже критично підходити до крою нижньої частини, щоб вона не була дуже широкою, не потовщувала вас. Сукня повинна злегка обкреслювати лінію стегон.