Що може алкоголь? Wine

0
377

Відомо, що алкоголь шкідливий для здоров’я. Особливо при надмірному споживанні. Та лікарі стверджують, що у невеликій кількості алкоголь здатен зцілювати.
Справжнім еліксиром здоров’я вважається вино. Біле — слугує чудовою профілактикою захворювання легень. А червоне вино, яке містить багато антиоксидантів, допоможе захистити судини від холестерину.
Горілка підійде тим, хто страждає на втрату апетиту. Наприклад, вживай по 50 г горілки щодня перед обідом і вже через кілька тижнів ти відчуєш помітні зміни.
Пиво варто пити, аби збагатити організм на вітамін В та зміцнити серцеві м’язи. А коньяк — задля швидкого засвоєння вітаміну С. Певно саме тому його рекомендують закусувати скибкою лимона.
ВЖИВАТИ АЛКОГОЛЬНІ НАПОЇ ВАРТО Й У ТАКИХ ВИПАДКАХ:
Під час застуди. Від неї допоможе глінтвейн. Він збагачений природним аспірином, діє як антивірусний та жарознижуючий препарат. Додавши у напій спецій та цукру, ти відчуєш, як енергія наповнює твій організм.
Тонке та ослаблене волосся. Його слід полоскати після миття теплим пивом. Корисні речовини та вітамін В зроблять волосся блискучим, еластичним та міцним.
Знижений артеріальний тиск. Від нього врятує коньяк. У моменти спаду тиску випивай склянку чаю, додаючи туди 1-2 ч. ложки коньяку.
Перші ознаки застуди. Відчувши слабкість, одразу прийми гарячий чай з коньяком, медом та лимоном.
Новозеландські вчені стверджують, що щоденне вживання 150 г червоного вина зі 100 г гіркого шоколаду продовжує життя жінок в середньому на 5 років.