Перевірено — працює!

0
438

Спробуйте дотриматися цих порад, і у вас значно поменшає причин для сімейних конфліктів.
1. Якщо кар’єра вашого чоловіка просувається не так швидко, як вам того хотілося б, ніколи не дорікайте йому.
2. Якщо під час перебування вашого чоловіка у відрядженні до вас навідався знайомий, розкажіть про це чоловікові самі — інакше це зроблять сусіди.
3. Якщо ви купили річ, яка виходить за рамки сімейного бюджету, неодмінно скажіть про це чоловікові.
4. Донька поділилася з вами секретом, що вона закохалася, — тримайте це при собі. Як схоче, то сама розповість батькові.
5. Якщо вас запрошують до школи (син вчинив якусь шкоду), то неодмінно розкажіть про це чоловіку. Він має відчувати відповідальність за виховання сина.
6. Частіше повторюйте чоловікові, що ви його кохаєте. Який він розумний і гарний! Такі слова впродовж багатьох тисячоліть творять дива.
7. Не заперечуйте йому, навіть якщо він не правий. Спокійно висловіть свою думку, мине трохи часу, і він сам пересвідчиться у своєму хибному погляді.
8. Вранці не ходіть у нічній сорочці по кухні.
9. Коли чоловік щось вам розповідає, вислухайте його уважно. В жодному разі не перебивайте і не переключайтеся на іншу тему. Це дратує.
10. Даруйте йому ті речі, які для вас нічого не означають, а він їх хотів би мати. Це може бути якийсь інструмент або те, що має відношення до його хобі. Прислуховуйтеся під час прогулянки супермаркетом до його висловлювань на кшталт: «От би мені таку викрутку!»
Шановні читачі! Пропонуємо доповнити цей список, виходячи з власного сімейного досвіду. Цінні поради обов’язково надрукуємо!