Як досягти успіху на шляху кохання

0
620

Американський сексопатолог Джон Белічі встановив 10 правил, які допомо¬жуть досягти успіху на шляху кохання.
ПРАВИЛО 1. СХОВАЙТЕ МАТЕРИНСЬКІ ІНСТИНКТИ.
Одна справа – із розумінням ставитися до чоловічих проблем, і зовсім інша – ви¬рішувати їх замість нього. Чоловіки, як правило, не пропускають можливості ухилитися від своїх обов’язків, і жінки, щоб догодити коханому, беруть їх на себе. А це – непосильна ноша. Не відби¬райте в нього можливість утвердити себе! Він звикне до вашої самовідданості, прийме її як належне і стане вважати вас другою мамою. А до мами неможливо відчувати сексуальний потяг. Тому для свого чоловіка ви повинні бути не турбот¬ливою матір’ю, а коханою жінкою.
ПРАВИЛО 2. СПІЛКУЙТЕСЯ БЕЗ СЛІВ.
Ви можете проговорити півночі, роз¬кривши усі грані своєї таємничої душі, але тільки із подругою!
З чоловіком краще спілкуватися очи¬ма, руками, посмішкою. Мовчання – гар¬на форма інтимності. Усе, що жінці по¬трібно знати про чоловіка, – це те, що він її кохає. Усе, що чоловікові потрібне зна¬ти про жінку, – це те, що вона на нього не сердиться. Звичайно, мається на увазі не інтелектуальна бесіда або обмін думками.
ПРАВИЛО 3. СТВОРІТЬ ЕРОТИЧНИЙ ТВІР.
Сексуальна привабливість і краса – показник внутрішнього стану. Гарно виглядає той, хто добре себе .почуває. Чоловік шукає таку жінку, тому що саме з нею його еротичний шарм роз¬кривається найповніше. Навряд чи ко¬гось спокусить ваш поганий настрій. Створіть еротичний твір із самої себе: жінка бажана, коли від неї ллється без¬турботність, кокетливість, легкість, поєднані з життєвою силою.
ПРАВИЛО 4. ПОБУДУЙТЕ ХРАМ КОХАННЯ.
Для сексу потрібні такі умови, де усе було б спрямоване на збудження по¬чуттів. У античності для цієї мети бу¬дувалися храми кохання. Ваше завдан¬ня – створити подібний храм у своїй спальні, адже спальня – це найінтимніша зона в квартирі, де ви можете роз-критися повністю.
ПРАВИЛО 5. НЕ БІЙТЕСЯ І НЕ СОРОМТЕСЯ.
Вас ніхто не закликає ставати курти¬занкою. Але варто задуматися: чому чоловікам легко і приємно саме з ними? Чи не тому, що вони робите стосунки легкими, веселими і вільними?
Так розкріпачтеся ж у спальні, втіліть у реальність свої найсміливіші фантазії. Не бійтеся того, що про вас подумають інші, і не мучте себе за¬питаннями на тему: «Пристойно чи не-пристойно? »
ПРАВИЛО 6. СТВОРІТЬ НАСТРІЙ.
У вас немає бажання, ви чекаєте, коли воно з’явиться, тим самим змушу¬ючи чекати і чоловіка. А це ризикова¬но, бо він шукає в собі причину вашого небажання. Тому краще постаратися створити сексуальний настрій, навіть зіграти – нічого страшного в цьому немає. Як правило, чоловік ні про ще не здогадується, а розіграна пристрасть дуже часте розпалює справжню.
ПРАВИЛО 7. ПРОДЕМОНСТРУЙТЕ ЕРОТИЧ¬НИЙ МАГНЕТИЗМ.
Мається на увазі не сексуальність, а якась невловима еротична магія. Адже тільки опускати вії і хтиво при¬кривати ротик може навчитися будь-яка жінка. Ніяких думок і планів – чи¬ста еротика, яка заворожує чоловіків. Еротичний магнетизм може зобразити кожна жінка, а для багатьох чоловіків цього досить, щоб бути зачарованими.
«Що мені потрібно робити, щоб ста¬ти гарним коханцем? » – запитав я, і тоді вона відповіла загадкою: «Ти повинен додуматися до цього сам». У сексі вона була кращою вчителькою, яку я коли-небудь знав. По-перше, була чесною, по-друге, не повчала мене. Результат виявився фантастичним для нас обох: чим більше я старався для неї, тим кра¬ще ставало обом».
ПРАВИЛО 8. ПОСТІЛЬ – НЕ МІСЦЕ ДЛЯ ДРУЖБИ.
У чоловічій свідомості кохана жінка існує в двох іпостасях: з одного боку – подруга, з іншого боку – коханка. Под¬руга для нього – відкрита книга, у якій він усе знає і розуміє, а коханка – за¬гадка, завжди нова і непередбачувана. Розмежуйте в собі ці два образи, збері-гайте свої маленькі жіночі секрети. У ліжку чоловік повинен бачити у вас не друга, а бажану жінку.
ПРАВИЛО 9. НЕ ПОВЧАЙТЕ.
На запитання, яким повинен бути гарний коханець і що потрібно робити, щоб стати ним, чоловіки не знають відповіді. Але це не означає, що жінки повинні навчати їх мистецтву кохати. На доказ Дж. Белічі наводить приклад із свого життя. «Якось я із ввічливості запитав тодішню свою подругу, чи гар¬ний я в ліжку. «Я боялася цього запи¬тання, – відповіла вона. – Ти впевне¬ний, що хочеш знати правду?» «Зви¬чайно», – прошепотів я. Вона віддала належне моїй спортивній витрива¬лості. В іншому ж, за шкалою оцінок від 1 до 10, я перебував ближче до 1.
ПРАВИЛО 10. ДОВІРЯЙТЕ СОБІ.
Залишайтеся вірною собі; не нама¬гайтеся стати іншою навіть для того, щоб завоювати чоловіка. Вони тільки роблять вигляд, ще знають усе на світі, а насправді теж сумніваються в собі, і дуже хочуть, щоб їх узяли за руку і спо¬кусили.