У кожної з нас є власні сексуальні фантазії

0
979

Сексуальні фантазії є в кожної з нас. Та ми їх приховуємо. Але ж страх відкритися та втілити в життя еротичні мрії робить наше сексуальне життя неповноцінним — більшість навряд чи використовує 50% можливих задоволень.

Не соромся своїх бажань, якими б неймовірними вони не були. Адже це найкращий спосіб визначити, що тебе збуджує. Якщо ти дозволиш своїм думкам вільно блукати вигаданими сексуальними ситуаціями, то на свій подив, зможеш дізнатися про себе багато цікавого.
Секс із кількома чоловіками одночасно
Про це мріють жінки, які впевнені у власній сексуальності й привабливості та схильні до демонстрації власного тіла. Принадність цієї фантазії в тому, що жінка почувається об’єктом обожнювання одразу кількох чоловіків, і всі частини її тіла задіяні в сексуальному процесі та отримують задоволення одночасно.
Твої дії: про цю фантазію навряд чи варто розповідати своєму чоловікові, особливо якщо він дуже ревнивий та не схвалює «вільне кохання». Скоріше за все, він розсердиться, коли дізнається, що ти мрієш про секс із трьома м’язистими африканцями на узбережжі океану. Спробуй уявити, як твій коханий зваблює п’ятьох юних білявок на задньому сидінні кадилака, і зрозумієш, що він відчує, почувши твої одкровення.
Але навіть з цієї ситуації вихід є. Попроси свого партнера зав’язати тобі очі та дозволь йому робити з тобою все, про що він давно мріяв з тобою зробити, та нехай він пестить тебе, де захоче. У результаті ти перестанеш орієнтуватися в просторі та будеш відчувати себе в центрі уваги кількох уявних партнерів одночасно. Крім того, тебе приємно здивує те, що коханий, зав’язавши тобі очі, буде поводитися більш розкуто й пристрасно, ніж під час усіх ваших попередніх любощів.
Секс з елементами садомазохізму
Тебе збуджують наручники, зв’язування, відчуття, що ти в цілковитій владі чоловіка? Скоріше за все, ти мрієш відчути себе в сексі пасивною. Ти ніби кажеш йому: «Добре, я підкорююся. Роби зі мною все, що хочеш». Ти ніби знімаєш з себе всю відповідальність за вступ на заборонену територію. Багатьом жінкам притаманні еротичні фантазії, де їх б’ють, зв’язують і взагалі принижують різноманітними способами. Про  таке мріють жінки сильні й незалежні.
Твої дії: такі ігри можна дозволити лише з чоловіком, якому повністю довіряєш. Інакше — це небезпечно. Між уявними та реальними сексуальними стимулами занадто велика різниця. Шмагання батогом, сковування та зв’язування — це еротично, але коли про це лише мрієш. Якщо робити це в реальному житті — буде боляче. Краще зупинитися на іграшках із секс-шопу: рожевих пухнастих наручниках, шкіряній нижній білизні, оксамитовій пов’язці для очей. Спробуй реалізувати таку фантазію в легкій формі, дозволь коханому зав’язати тобі очі, прив’язати до ліжка, поплескати по сідничках, ніжно й пристрасно попестити. Але уникай мотузок на шиї та незнайомих партнерів. Перш ніж вдатися до таких ігор, домовся про умовний сигнал, за яким чоловік має тебе звільнити.
Секс із жінкою
Такі картинки виникають в уяві жінок, яким не вистачає попередніх оральних пестощів. Їхні партнери занадто швидко переходять до «справи». Уявляючи партнера-жінку, замість фіналу ти думаєш про довгу історію ніжності. Ти ніби шукаєш саму себе — єдину людину на світі, яка знає про тебе все і яка зможе подарувати тобі найвишуканіше задоволення, на яке чоловік не здатний.

Твої дії: якщо ти мрієш про секс із жінкою, але залишаєшся натуралкою, скоріше за все, твій партнер грубий та егоїстичний. Тому ти вирішила, що чоловіки не здатні на витончені, ніжні пестощі, хоча це й не так. Розкажи партнеру про свої фантазії — йому це сподобається, бо більшість мріє про секс із двома жінками одразу та збуджується лише від думок про те, як представниці чарівної статі пестять одна одну в його присутності. Розкажи йому, як ніжно та чуттєво жінка може пестити іншу, і запропонуй вивчити твої ерогенні зони. Будь певна, його зацікавить ця еротична гра і ви обоє отримаєте неабияку насолоду.
Секс у людному місці
Багато жінок уявляють у своїх сексуальних фантазіях, як вони з’являються оголеними перед публікою — позують, займаються коханням. Це доводить, що в психології багатьох жінок присутній елемент ексгібіціонізму — їх неймовірно збуджує лише думка про те, аби зайнятися сексом публічно.
Твої дії: ти сміливо можеш поділитися своїм потаємним бажанням з партнером — подібними фантазіями одержимі 90% чоловіків. Звісно, не варто свої сексуальні фантазії втілювати на майдані або на очах у міліції. Але ви можете піддатися пристрасті в парку, де вас можуть побачити випадкові перехожі, в купе потягу, куди раптово може зайти провідник, у туалеті кінотеатру або клубу. Для романтичних осіб підійде секс у горах, на пляжі вночі, у морі вдень.
Секс із незнайомцем
Тебе переслідують мрії про секс на одну ніч із незнайомцем, якого ти помітила в клубі? Кілька незначних фраз, і ви вже йдете разом до готельного номера, де довго займаєтеся сексом, не питаючи імен одне одного. Мабуть, ти мрієш про романтику без наслідків, як у кіно. Бо з незнайомцем ти можеш повністю розслабитися  й не перейматися тим, чи пристойно поводилася в ліжку. Це дозволяє отримати насолоду без докорів сумління вранці.

Твої дії: розіграй із чоловіком таку ситуацію. Домовтеся опинитися в якомусь місці в певний час, неподалік від готелю, в якому він має забронювати номер на одну ніч. Поводьтеся так, ніби бачите одне одного вперше. Фліртуйте, смійтеся, дражніть одне одного. Нехай він пригостить тебе мартіні. Потім мовчки встаньте та йдіть до готелю, де, залишившись наодинці, уявіть, що проведете разом першу й останню ніч у вашому житті, а потім ніколи більше не побачитеся — це зробить тебе розкутою в своїх сексуальних бажаннях.
Дозволь собі робити з коханим те, на що ніколи не наважувалася. Вранці прокинься раніше свого партнера і непомітно піди з номера, залишивши йому на пам’ять свій шалик та запах парфумів.
Пам’ятай, що немає нічого неприродного в так званих «брудних думках» на тему сексу. Їхня поява лише свідчить про те, що ти темпераментна жінка з нормальними сексуальними потребами. Будь-які сексуальні фантазії — це лише спосіб отримати еротичну насолоду від різноманітних сексуальних актів без фізичних та психологічних травм, яких можна зазнати в реальності.