ОДНОДЕННА ЯБЛУЧНА ДІЄТА

0
380

Дієтологи стверджують, що один раз на тиждень потрібно влаштовувати собі розвантажувальний день. Це не тільки допоможе позбавитися проблем з фігурою, але і багатьох проблем із здоров‘ям. Давайте поговоримо про яблучний розвантажувальний день, завдяки якому можна скорегувати порушення обміну речовин, нормалізувати його і боротися із зайвою вагою.
Снідати тобі необхідно в 8.00. На сніданок дозволь собі з‘їсти суміш, що складається з натертого на терці яблука, однієї столової ложки вівсяних пластівців і одного стаканчика нежирного йогурту.
У 11.0 просто необхідно з‘їсти ще одне яблуко.
У 14.00 настає час обіду і тому час приготувати собі салат. Для цього вам потрібно буде дрібно нарізати два яблука, змішати їх з тертою морквою і листовим салатом.
Заправити салат йогуртом. При бажанні можеш додати в салат улюблену зелень.
У 16.00 час, для того, щоб з‘їсти ще одне яблуко.
А в 18.00 тобі необхідно повечеряти.
На вечерю тобі слід обмежитися порізаними часточками яблука, злегка политими лимонним соком і невеликим шматочком сира.
Якщо після цієї вечері у тебе все ж таки прокинеться апетит, то ти можеш з‘їсти ще одне яблуко.
Але, слід зазначити, що бажано укластися до 20.00. Протягом дня слід пити яблучний сік або зелений чай. Після такого розвантажувального дня наступний день почни  з нежирного бульйону або кефіру.
Не варто забувати також і про те, що не слід кидатися з крайності в крайність.
Якщо ти один день будеш їсти тільки яблука, а на наступний харчуватися тільки жирним м‘ясом, то ніякого результату ти не побачиш.