АБЕТКА МАКІЯЖУ

0
383

Тіні, туш та олівець для повік. Задумайся, яким чином здебільшого відбувається найперший твій контакт із людьми. Звісно, це спілкування очима. Ось чому так важливо, щоб твої очі були промовистими і виразними. Для цього звернися за допомогою до тіней, туші та олівця для повік.
Найперше, потрібно навчитися проводити охайну тоненьку лінію за допомогою олівця чи підводки. За усіма правилами, вести її треба від внутрішнього куточка ока до зовнішнього. Лінія повинна повторювати природний контур твоїх очей, краще наводити її безпосередньо біля основи вій. Посередині повіки лінія може бути трішечки грубшою. Гарний ефект ти зможеш отримати, якщо розтушуєш лінію, виконану за допомогою олівця, аплікатором.
Тіні рекомендується наносити рівним шаром, інакше макіяж буде мати грубий, безглуздий вигляд. Перед цією маніпуляцією варто трошки припудрити повіки – на сухій, знежиреній шкірі засоби декоративної косметики “тримаються” значно довше.
І тільки після цього ти можеш покрити вії тушшю, причому краще це зробити два рази. Після першого нанесення дай туші висохнути (на це вистачить максимум дві хвилини), а потім пройдися щіточкою ще раз. Вії треба фарбувати від коренів до кінчиків, спочатку із зовнішнього краю, а потім – із внутрішнього.
І ще одна порада – ексклюзивно для тебе. Сьогодні досить модною вважається туш різних кольорів. Якщо це тобі пасує – звичайно ж, користуйся. Питання в іншому: що робити, коли кольорова туш не підходить, а так хочеться нею скористатися? Вихід є: ти можеш зробити вії традиційно чорними, а лише кінчики покрити іншим кольором. Так твій вигляд буде привабливим і скромним водночас.

Сторінку підготувала Соломія МАМАН