МЕДОВИЙ МАСАЖ – ГЛИБИННЕ ОЧИЩЕННЯ ТА ЕНЕРГЕТИЧНЕ НАСИЧЕННЯ ОРГАНІЗМУ

0
360

У тому, що мед – це дар природи з унікальними цілющими властивостями, мабуть, мав змогу переконатися кожен. У багатьох родинах це найперший засіб для лікування застудних захворювань, наривів, виснаження та знесилення організму, безсоння.
І все ж ми дуже мало знаємо про всі можливості відомого продукту бджільництва. У цьому я пересвідчилася після знайомства з унікальною методикою оздоровлення та лікування організму – медовим масажем.
Якщо схематично описати процедуру медового масажу, то це виглядає приблизно так: вправними і ніжними рухами масажист розігріває тіло пацієнта, після цього змащує підігрітим до кімнатної температури медом і починає вминати його в шкіру. Долоні то присмоктуються, то відриваються від поверхні тіла. Як почувається при цьому пацієнт? Спочатку мліє від блаженства, а потім починає кректати, а інколи й стогнати. Чому? Виявляється, мед має потужні очисні властивості. Він здатний витягнути з організму токсини, шлаки, солі та інші шкідливі накопичення, які людина назбирала протягом усього свого життя. Саме це і відбувається під час медового масажу. І в цьому може переконатися кожен. Нанесений на спину золотаво-прозорий мед перетворюється в брунатно-сіру масу воскової консистенції. Процес витягування токсинів настільки інтенсивний, що у пацієнта це викликає больові відчуття. Зазвичай вони з’являються протягом перших двох-трьох сеансів і поступово, у міру очищення організму, зникають. Деяким людям із надто чутливою шкірою доводиться робити масаж не долонями, а лише подушечками пальців, щоб послабити больовий синдром. Зате на останньому сеансі та після нього пацієнти стверджують, що у них з’являються легкість у всьому тілі, бадьорість, ясність думки.

МЕД ОЧИЩАЄ ВІД ВНУТРІШНЬОГО БРУДУ

Зазвичай один курс медового масажу складається з п’яти – десяти сеансів. Щоб досягнути стійкого оздоровчого ефекту, потрібно два-три курси, залежно від ступеня забруднення організму. Між сеансами обов’язкова перерва – п’ять-сім днів. За цей час вивільнені від бруду видільні канали заповнюються токсинами та шлаками, які піднімаються з глибин тіла, і їх легко вивести назовні.
„Відомо, що шкіра – це найбільший видільний орган, через який виводяться зайві речовини. Навіть у разі перебування в стерильних умовах на білому комірці та манжетах людини за кілька днів з’являться темні смужки, шкіра виділятиме забруднення організму. Тому питання гігієни – це передусім питання здоров’я, – розповідає директор медико-реабілітаційного центру “Авіценна” Олександр Кагарлицький. – Однак, на жаль, організм сучасної людини настільки забруднений, що ні шкіра, ні нирки, ні кишечник не спроможні вивести з організму всі токсини. Звідси й хвороби. Онкологи стверджують, що онкохворі інколи носять у своєму кишечнику до 25 кілограмів шлаків. Забиті ними й інші органи – печінка, жовчний міхур, нирки тощо. Тож потрібно вдаватися до допоміжних заходів”.
Медовий масаж – надзвичайно ефективний очисний засіб, яким активно користувалися стародавні лікарі і який зовсім незаслужено забули сьогодні.

… «ВИСМОКТУЄ» ХВОРОБИ З ТІЛА

Багато хто недооцінює роль масажу, тому що не уявляє механізму його дії. Справа в тім, що шкіра, за визначенням доктора Шмідта, – це ще й найбільша ендокринна залоза організму внутрішньої і зовнішньої секреції. Таким чином, вона пов’язана з усіма органами й системами. Тож під час масажу шкіри спини відбувається вплив на весь організм. Якщо медовий масаж проводити тривалий час, можна досягнути очищення організму на клітинному рівні. У цьому пояснення позитивного ефекту застосування медового масажу не лише з оздоровчою метою (для відновлення сил після хвороби чи перевтоми), а й при багатьох захворюваннях. Зокрема, в моїй практиці були випадки вилікування міоми у жінок, очищення нирок та жовчного міхура від піску у пацієнтів з цією патологією, нормалізації артеріального тиску в “стійких” гіпертоніків, позбавлення жорстоких нападів мігрені тощо.
Треба зазначити, що дія медового масажу на організм не зводиться лише до очисної функції. Адже мед – це комора різноманітних мінералів (залізо, кальцій, магній, натрій, мідь, марганець, літій, цинк), органічних кислот (яблучна, лимонна, винна, молочна, щавлева, фолієва), вітамінів (А, В2, В5, В6, В12), ферментів, гормональних та антибіотичних речовин. Крім того, у ньому міститься глюкоза та фруктоза, які відіграють важливу роль у поліпшенні обміну речовин. Усім цим організм активно насичується через шкіру, до якої підходять точки меридіанів усіх органів і систем людини.

ПІДЗАРЯДЖАЄ НАЙЯКІСНІШОЮ ЕНЕРГІЄЮ

Описуючи суто фізичні процеси, не можна обминути ще один надзвичайно важливий аспект – енергетичний. До речі, східні лікарі вважають його первинним і найважливішим. Будь-яке захворювання, будь-яка патологія людського організму відбувається спочатку на енергетичному рівні. Фізики кажуть, що змінюється електромагнітний гомеостаз клітин організму, біоенергетики, що позитивна енергія людини заміщується негативною, меридіани та енергетичні канали блокуються, порушується енергообмін організму. Тим часом мед, окрім усього сказаного, це ще й високоенергетичний продукт, насичений найякіснішою та найпотужнішою енергією – сонячною, адже бджоли збирають його з нектару квіток, які живляться нею. Завдяки цьому під час медового масажу відбувається очищення ще й енергетичних каналів та меридіанів. У всі органи та системи організму надходить свіжа, чиста і потужна енергія, заряджуючи кожну клітину.
Окрім дванадцяти класичних меридіанів (легенів, товстої кишки, шлунка, селезінки і підшлункової залози, серця, тонкої кишки, сечового міхура, нирок, печінки, жовчного міхура), існує ще й вісім чудесних меридіанів. У звичайних умовах вони не працюють і вмикаються лише у разі екстрених ситуацій, коли виникає загроза фізичній чи психічній рівновазі людини. Внаслідок цього можуть траплятися дивовижні речі, приміром, мати піднімає вагон трамвая, який наїхав колесом на її дитину. Під час медового масажу відбувається активація цих чудесних меридіанів і організм отримує потужну підзарядку.

«ПОБІЧНА ДІЯ» – ОМОЛОДЖЕННЯ ОРГАНІЗМУ

Щоб посилити ефект масажу, добре його проводити в період певної місячної фази. А ще доповнити спеціальною музикою та ароматичними запахами. Опісля шкіру слід змастити ароматичною олією: шавлієвою, лимонною, трояндовою тощо – залежно від психоемоційного та фізичного стану людини. Тому стовідсоткового результату буде досягнуто лише тоді, коли за справу береться фахівець. Хоча у разі потреби медовий масаж можна провести і в домашніх умовах.
Чи є протипоказання для проведення медового масажу? Практично ні. Його слід уникати лише людям, що мають алергію на продукти бджільництва, онкохворим та маленьким дітям (через болючість процедури). У всіх інших випадках він принесе лише користь.
Особливо цю процедуру можна рекомендувати людям з серцево-судинною, сечостатевою патологією, захворюваннями органів дихання та кісток. “Побічна дія” медового масажу одна – помітне омолодження організму та виразне поліпшення зовнішнього вигляду.
Сторінку підготувала Соломія МАМАН