КОЛІР ВОЛОССЯ… ВПЛИВАЄ НА ЗДОРОВ’Я

0
255

Як вважають учені, колір очей, шкіри й волосся впливає на характер людини.
У ході експериментів з’ясувалося, що в людей із темним кольором волосся нервова система не така вразлива, вони витриваліші і фізично, і психологічно, ніж світловолосі. Блондини набагато частіше вередують, крім того, вони потребують менших доз ліків, ніж брюнети.
Учені також виявили залежність між кольором волосся і схильністю до певних хвороб. Так, рудоволосі більш схильні до захворювання на рак шкіри. Веснянки, які прикрашають більшість рудих, —  це свого роду захист, пігментні «щити», які охороняють найважливіші ділянки організму від надмірних світлових впливів.
Ген, відповідальний за світлий колір волосся, запозичений сучасними людьми в неандертальців. Це свідчить про їхню вразливість — адже неандертальці померли, не витримавши природних катаклізмів тих часів і перепадів температур.
Шатени, особливо жінки, схильні до жіночих хвороб, у них часто болить голова. Брюнети частіше страждають від сечокам’яної хвороби, також серед них нерідко спостерігаються випадки раптових інфарктів на нервовому ґрунті.
Крім того, вчені з’ясували: люди з довгим волоссям спокійні, консервативні, цінують душевний спокій. А той, хто часто змінює зачіску, постійно перебуває в пошуку себе.