НАБУТТЯ ЖІНОЧОЇ СИЛИ — НАУКОВА МАГІЯ НАШИХ ДНІВ

0
350

Прекрасний принц не завадить, але нині багато хто з нас хоче бути творчою, активною й соціально затребуваною особистістю. Виявляється, це може не тільки не шкодити традиційно жіночої ролі — сім’я, діти, коханий чоловік, — але й гармонійно поєднатися. У сучасному світі бути Жінкою — значить мати серйозні конкурентні переваги, головне — навчитися ними користуватися, вважає ректор Міжнародного інституту соціальної екології (Санкт-Петербург) В’ячеслав ГУБАНОВ.
— Із настанням XXI століття, епохи Водолія, дедалі більше почали говорити, що настав «жіночий» час. Чи є наукові дані, які можуть це підтвердити, чи це чергова гарна легенда?
— Ми говоримо про дуже чіткий поділ роду занять чоловіків і жінок, ґрунтований на принципово різній енергетичній структурі кожної статі. Йдеться про фундаментальні відмінності, якими можна пояснити й різну будову тіла, й засоби спілкування з навколишнім світом тощо. Є така карикатура — пульт управління чоловіком і пульт управління жінкою. У чоловіка дві кнопки — їжа й секс, а жіночий пульт набагато складніший — якісь кнопочки, підкнопочки, стрілочки… Жах! Але це правда.
Наш світ розвивається від простого до складного. Коли він примітивний і «правильний» — чоловіки набагато сильніші за жінок, коли ускладнюється — то лівопівкульний (чоловічий) тип мислення програє правопівкульному (жіночому). У лівої півкулі швидкість обробки інформації — 16 одиниць на секунду, у правої — мільярд одиниць на секунду!
— Виходить, що жінки набагато здібніші?
— Виходить. А чоловіки — «розумніші». Ліва півкуля — це розум, права — інтуїція, здібності, уява й пристосованість. Жінка споконвіку мала пристосовуватись, аби вижити разом із нащадком. А чоловік, що йому? Пішов, зробив революцію, через три роки повернувся, дружина на місці, дім доглянутий, діти нагодовані… Взагалі ж чоловіки на полювання від печери досить далеко йшли. Жити в поході, у різноманітних умовах — для них це природно!
— Ви хочете сказати, якщо чоловік «пішов по сірники», а повернувся через три дні — це нормально?
— Нормально. Для нього це звична річ і це не означає, що він вас зраджує або вас не любить. Такі енергетична будова й спосіб обробки інформації в чоловіка. І поки діють закон сили, кодекс честі, усталені норми моралі, чоловіки можуть і повинні посідати ключові посади в бізнесі й політиці. Але нині відбувається інформаційний вибух. Людина потрапила в середовище проживання, яке змінюється настільки швидко, що руйнуються підвалини, перестають працювати правила й закони, й чоловіки просто не встигають «переварити» все це (не забувайте про 16 од. на секунду!) А у жінки є почуття, інтуїція, й нині це стає наймогутнішою конкурентною перевагою. Тобто жінка засвоїла правила гри, логіку процесу, але плюс до цього вона відчуває ситуацію, бачить її внутрішнім поглядом. Ці особливості виводять жінку на вершину соціальної піраміди.
— У так званому цивілізованому світі жінкам як «найкращому другові людини» доводилося дуже багато терпіти. І суфражистки, і феміністки, й емансипе виникли у певному сенсі внаслідок еволюційного відбору. Нам реально треба було доводити, що ми не люди нижчого ґатунку!
— Ми зараз із вами не виносимо вердикт, а вивчаємо наслідки. Ви не гірші! Ви багато в чому кращі. Але є об’єктивні «усікновення в правах», ґрунтовані на енергетичних законах, а є шовінізм. Як чоловікові, так і жінці, порушувати закони небезпечно.
До речі, й на Південному Сході існує обмеження прав жінки. Наприклад, досі до багатьох святинь буддійських храмів жінок не пускають. До деяких статуй Будди може підійти тільки чоловік, наклеїти там листочок сухозлітки, помедитувати тощо. Ми заміряли випромінювання, яке виходить від святині, й воно донедавна було дуже потужним. Тепер, повертаючись на це ж місце, ми виявляємо, що поля більше немає! Жінки, до речі, як і раніше, до неї не підходять. У чому ж річ? Приїжджають західні чоловіки, зі своїми «забитими» мізками й забруднюють поле своєю перекрученою енергетикою. Ми говоримо не про містику, а про явище, яке можна виміряти й прорахувати з допомогою науки. З погляду фізики, швидкий, бентежний мозок жінки міг «забити» випромінювання святині, тому жінок і не допускали до статуї. Нині з таким неспокійним, високочастотним мозком приїжджають чоловіки із Заходу… Біда! Адже так просто, за статевою ознакою, від них уже не захиститися.
— З цієї ж причини жінок не пускають у вівтар православної церкви?
— З цієї ж. Випромінювання жіночого мозку просто дуже сильне, а ніяке не погане й не брудне. У деяких релігійних традиціях вважається, що жінка — це посудина гріху, насамперед у той самий певний період циклів. З енергетичного ж погляду цей період є просто часом чищення жіночого організму від усього того енергоінформаційного мотлоху, яким вона забивала себе весь місяць. Чоловікам у цьому не так пощастило, тому й живуть вони менше, і від стресів страждають більше.
— А що означають енергонедостатні люди? Це ті самі енергетичні вампіри, якими бабки лякають довірливих домогосподарок?
— На побутовому рівні — так, оскільки на фізичному цей вплив — реально доведений факт! Йдеться про стан людського організму, за якого енергії, виробленої її мозком, недостатньо для підтримки у здоровому стані її фізіології й психіки.
— Традиційно вважається, що «вампірять» переважно жінки — скаржаться, ниють, вередують — це так?
— Із наукового погляду жінки — традиційно енергонадмірні від природи. А коли вони ниють і скаржаться, як ви зволили висловитися, вони просто в енергонедостатньому стані — психологічна втома і багато чого іншого… Знову ж, хочеться побути маленькою, безвідповідальною…
— А які зовнішні ознаки енергонадмірної людини?
— Променисті очі, теплі руки й ноги. До речі, у мусульманському світі й у Англії холодні ноги й руки в жінки — повноцінний і дуже навіть легітимний привід для розлучення! Це вважається протиприродним для жінки. Це ознака серйозного енергоінформаційного ураження, перекриття 26 каналів рук і 89 — ніг!
— Або ознака вегето-судинної дистонії… Виходить, коли в мене холодні ноги, я погана жінка?
— Усього лише застресована. Якщо людину навчити коректно користуватися своїми природними здібностями «в мирних цілях», то й не буде вона по життю йти з девізом: «То яма, то канава», не буде дивуватися, звідки «самі собою» виникають синці й гулі! Але ж неуцтво — тяжкий гріх, і незнання законів природи не звільняє від відповідальності за їх невиконання!
— Іншими словами — до психотерапевта?
— Необов’язково. Якщо ураження несильне, впораєтеся самі. У нашому інституті розроблено цікаву технологію, яка вмикається з допомогою вашої уяви. У спеціальній літературі це називається методом візуалізації. Ви й ваші читачки можуть виконати цю вправу. Уявіть собі те місце, у якому жінки виношують дитину. Уявіть собі, що у вас у цьо¬му місці стрибає кілька білих кульок, стукаючись одна об одну, як монетки в кулачку. Тепер різко викиньте їх через природний отвір, уявіть, як вони зі стукотом падають на підлогу. Раз! — і немає їх більше. Така вправа дозволить розблокувати жіночий статевий центр і звільнити ваш організм від клітинної пам’яті про те, як ви відвідували гінекологів! Нічого поганого не хочу сказати на їхню адресу, але коли жінка перебуває на огляді, — лікар подумки «приміряє» на її внутрішні органи всі відомі йому хвороби.
— Ото ж то ми так не любимо відвідувати цих фахівців…
— На жаль, це, так би мовити, побічний ефект від фахової діяльності. Ми не говоримо про свідомо злий намір. І знаюча людина здатна «почистити» себе після будь-якого лікарського огляду.
— Повернімося до наукової картини енергонадмірної жінки. Від природи нам усім відпущено солідний запас енергії, а якщо її мало, потрібно почиститися. На Заході, щоправда, з природою добряче посперечалися, це призвело до сумних наслідків. А як у пострадянських країнах?
— Росія й Україна — традиційний світовий постачальник наречених у західний світ, оскільки природні властивості наших жінок здебільшого не порушені. Природа за 15 років нашої незалежності ще не постраждала (сміється). У нас дуже багато енергонадмірних жінок.
— До речі, а що найкраще живить жіночу енергетику?
— Квіти. Якщо жінка приділяє увагу квітам, вона стає «пухнастою» з погляду чоловіка. Тому, до речі, жінкам і заведено дарувати квіти. Так само діє чорний шоколад і мед.
— І все-таки прикро, що у великому капіталі і політиці жінок у нас надто мало. Ця тенденція зміниться?
— Швидше за все, так. До речі, те, про що ви кажете, має виняток. У торгівлі в нас жінок традиційно багато. І от цікаво — жінка, яка успішно продає, компенсує тим самим свою сексуальну незатребуваність! Продаж у її магазині, ресторані тощо — це акт спокушання. Приклад. Минулого тижня в мене була на консультації власниця ювелірної крамниці, у них різко впав продаж. З’ясувалося, що в керівництві почалися конфлікти, і жінки всю свою енергію стали витрачати на ці сварки. Продаж за місяць упав у чотири рази! Коли ми вирішили ці питання, все знову запрацювало!
— На закуску, будь ласка, ще дві-три рекомендацій для ділових жінок, які поки що не обзавелися консультантами або не вивчилися самостійно, проте, хочуть залишатися й сексуально затребуваними жінками, і хорошими дружинами й матерями.
— Насамперед хочу зауважити: жінці-керівникові будь-якого рівня потрібен силовий стабілізатор, тобто чоловік, який би стабілізував її емоційну сферу. Жіночому організмові обов’язко¬во потрібна зовнішня стабілізація — або через своїх ділових партнерів, або через масажиста, або через консультанта, духівника, коли йдеться про віруючу людину, або однодумця.
Наталія РЕВСЬКА

Сторінку підготувала Соломія МАМАН