РОДИМКИ РОЗКАЖУТЬ ПРО ХАРАКТЕР

0
244

Напевно, на світі не існує людини, в якого на тілі немає хоча б однієї родимки. Особливо «красномовні» родимки, розташовані на обличчі.
Що насиченіший колір родимки, тим яскравішою вважається особистість її хазяїна: у нього сильніше виражаються риси характеру, на які родимки вказують, тим більшу роль зіграють у долі ті події, які передвіщають «знаки долі».
Родимка на чолі – гарний знак. Зазвичай її хазяїн активна й працьовита людина, успішний у справах і щасливий у шлюбі, причому що ближче розташована родимка до середини чола, тим краще.
Людину, яка є власником родимої плями над (або на) правою бровою, очікують багатство й успіх у любові й кар’єрі. А от якщо родимка «сіла» над (або на) лівою бровою, то її хазяїн, як правило, ледачий і дратівливий, любитель випити, ця людина зазнає в житті багато розчарувань, у тому числі й у шлюбі.
Родимка біля очей свідчить про чесний і твердий характер, щоправда, її власник має схильність до амурних пригод. Життєвий шлях людини з такою родимкою складається зі зльотів і падінь, радощів і розчарувань.
Родимки на будь-якій частині носа, як правило, вказують на запальний і пристрасний характер, на схильність до амурних пригод. У дружбі ця людина вірна, відкрита й щира. Але водночас, на жаль, це людина дратівлива, часто зловживає алкоголем. Але однаково в житті на неї очікує успіх, вдалий, навіть щасливий шлюб.
Родимка на щоці свідчить про працьовитість і доброзичливість. Власник її навряд чи коли-небудь розбагатіє, але й не животітиме в злиднях.
А от родимка на будь-якому вусі – безперечний провісник багатства.
Власники родимок на губах найчастіше мають слабке здоров’я, тому їм потрібно упродовж усього життя ставитися до нього уважно.
Родимка на підборідді говорить про спокійну й приязну вдачу людини. Вона дуже приємна в спілкуванні, працьовита, любить подорожувати. Їй завжди щастить.
Родимка на шиї обіцяє вдалу кар’єру, щоправда, шлях до успіху може бути досить тернистим.
Сторінку підготувала Соломія МАМАН