ЯК ПОВІДОМИТИ ПРО ВАГІТНІСТЬ МАЙБУТНЬОМУ БАТЬКУ

0
657

Чоловіки – істоти непередбачувані й загадкові. На радісну звістку про майбутнє батьківство твій партнер може «видати» найнесподіванішу реакцію – від глибокого шоку до вальсування по кімнаті з тобою на руках.
Як повідомляти коханому про свою вагітність, залежить від конкретної ситуації. У будь-якому разі, відкладати повідомлення настільки важливої новини не варто – по-перше, хто як не він причетний до зародження нового життя, і по-друге, цим ти покажеш, що  для тебе важлива його думка й участь.
Не злічити жіночих розповідей про те, як подавалася ця важлива новина. Хтось повідомляє про неї sms- якою, хтось – електронною поштою. Записки, футболки з написами й просто емоційні розмови – майбутні матусі стараються  як вміють.
Потрібно сказати, що чоловіки погано розуміють різні натяки й недомовки. Скільки не натякай, поки прямо не скажеш, чоловік може нічого не зрозуміти. Йому мало що скажуть дві смужки на тесті – він, як кажуть, «не в темі».
Не дивуйся, якщо ти подзвониш із радісною новиною йому на роботу, а у відповідь почуєш сухе: « А, чудово, подзвоню тобі пізніше» (або «Поговоримо про це ввечері»). І не ображайся, що новина не викликає в нього такого бурхливого захвату, як у тебе. Адже материнським інстинктом наділені жінки, а батьківські почуття чоловіку потрібно ще «виростити».
Кожна людина індивідуальна й виражає почуття по-своєму: один дасть вихід емоціям і бурхливо зрадіє, іншому властива прихована радість і зовні він ніяк не виявить цих почуттів. Крім того, кожен чоловік підходить до питання майбутнього народження маляти не тільки з емоційної, але й із практичної точки зору, адже він розуміє, що на нього лягає більша відповідальність за утримання дитини, її виховання, наступне навчання.
Чоловіку потрібен час, щоб звикнути до думки, що його життя змінюється, і якщо раніше вся любов і турбота дружини належали тільки йому, то тепер доведеться ділитися з маленькою людиною.
Якщо існує імовірність, що майбутній батько навряд чи зрадіє, довідавшись про вагітність, можна повідомити про вагітність телефоном чи електронною поштою, або ж написати записку й покласти йому в портфель. У будь-якому разі, до моменту особистої зустрічі й пояснень мине якийсь час, за який він зможе осмислити що відбувається, обміркувати ситуацію, і наступна розмова буде більш конструктивною й спокійною.