ВОЛОССЯ, СОНЦЕ І ВОДА

0
396

Мрія будь-якої жінки — волосся, що сяє на сонці красою і здоров’ям. Однак через кілька днів на спекотному пляжі воно перестає блищати, стає сухим і ламким. Прямі сонячні промені для нього не менш згубні, ніж морози. Від сонця волосся вигорає, стає жорстким і схожим на солому. Посилюють ситуацію солона морська вода або хлорований басейн. Тому панамка, бандана, бейсболка або капелюх мають бути у валізі кожного, хто їде у відпустку.
До речі, безпосередньо перед поїздкою волосся краще не фарбувати. Від хлорованої води в басейні білявки можуть набути не надто приємного зеленкуватого відтінку, а волосся з червонуватим відтінком швидко вигорає на сонці, стає брудно-рудим. Фарбування краще відкласти до повернення додому.
Проте на цьому турбота про волосся не закінчується. Якщо з відпустки хочеться приїхати з красивим і блискучим волоссям, доведеться взяти з собою шампунь і кондиціонер з УФ-фільтрами. Зараз багато фірм почало випускати такі засоби, вони коштують не так дорого — від 30 грн за флакон. Щоб зробити подарунок волоссю, можна взяти з собою маску-догляд, котру доведеться наносити щовечора після або під час прийняття душу.
Найкраще скористатися міні-упаковками, які пропонують виробники, чи придбати сухі шампуні й кондиціонери. Зовні вони схожі на звичайне мило, але мають усі необхідні речовини і чудово пахнуть. Найголовніше — небагато займають місця.
Пальму першості у виробництві цієї натуральної косметики, що містить свіжоприготовлені соки та екстракти різних рослин, утримують греки й американці. Знайти їх магазини можна у великих торговельних центрах. Пресований сухий шампунь коштуватиме від 80 грн за брусочок, вага — від 90 грн за 100 г.
Ароматним ваговим милом можна замінити і гель для душу. Заміна пляшки з гелем коштуватиме від 50 грн за 100 г, але продукт натуральний та й місце у валізі зекономить.