Процедура пілінгу користується заслуженою популярністю

0
190

Зацікавленість пілінгом зросла останніми роками, коли була сформульована концепція фотостаріння: майже всі вікові зміни на шкірі (зморшки, гіперкератоз, пігментні плями, розширені судини) є симптомами ультрафіолетового опромінення. У молодості процеси відновлення шкіри відбуваються досить швидко. Але з віком швидкість руйнації міжклітинного простору дерми збільшується, а швидкість синтезу нових елементів зменшується.

Сьогодні процедура пілінгу користується заслуженою популярністю в естетичній медицині. Однак значна кількість рекламних матеріалів, плутанина в термінах багатьох вводять в оману. Слово “пілінг” походить від англійського “peel”, що в перекладі означає “зняти шар” з чогось.

Звичайно, мова не йде про звичайні пілінг-креми та скраби, які очищують шкіру. Щоб повернути їй гладкість і молодість, косметологи використовують хімічний або кислотний пілінг. Відлущувальні засоби останнього покоління згладжують рельєф шкіри, стимулюють вироблення її основних компонентів, позбавляють пігментації та поліпшують колір обличчя.

Окрім хімічного, існує також фізичний пілінг, який, у свою чергу, поділяється на лазерний і механічний (дермабразія).

Шліфування шкіри

Дермабразія (шліфування шкіри) – універсальний метод позбутися вроджених чи набутих дефектів шкіри обличчя і тіла. Для цього використовують ротаційні апарати, що працюють за принципом бормашини.

Насадки можуть бути різноманітними: гумові або нейлонові щіточки, алмазні бори, металеві диски зі складною нарізкою. Останнім часом широко застосовується мікрокристалічна дермабразія (шліфування мікронних пластів епідермісу).

Мікрошліфування є щадним методом і не потребує знеболювання.

Застосовується дермабразія насамперед для відновлення зів’ялої, зморшкуватої шкіри, а також для ліквідації рубців (після вугрової хвороби, опікової травми), для видалення чужорідних часточок вугілля, пороху, фарби, які “в’їлись” у шкіру. Певним недоліком цього методу є багаторазовість процедури.

Протипоказань для проведення шліфування небагато. Абсолютним протипоказанням є схильність до утворення келоїдних рубців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here