10 правил, які допомо¬жуть досягти успіху на шляху кохання

0
168

Американський сексопатолог Джон Белічі встановив 10 правил, які допомо­жуть досягти успіху на шляху кохання.

Правило 1. Сховайте материнські інстинкти.

Одна справа – із розумінням ставитися до чоловічих проблем, і зовсім інша – ви­рішувати їх замість нього. Чоловіки, як правило, не пропускають можливості ухилитися від своїх обов’язків, і жінки, щоб догодити коханому, беруть їх на себе. А це – непосильна ноша. Не відби­райте в нього можливість утвердити себе! Він звикне до вашої самовідданості, прийме її як належне і стане вважати вас другою мамою. А до мами неможливо відчувати сексуальний потяг. Тому для свого чоловіка ви повинні бути не турбот­ливою матір’ю, а коханою жінкою.

Правило 2. Спілкуйтеся без слів.

Ви можете проговорити півночі, роз­кривши усі грані своєї таємничої душі, але тільки із подругою!

З чоловіком краще спілкуватися очи­ма, руками, посмішкою. Мовчання – гар­на форма інтимності. Усе, що жінці по­трібно знати про чоловіка, – це те, що він її кохає. Усе, що чоловікові потрібне зна­ти про жінку, – це те, що вона на нього не сердиться. Звичайно, мається на увазі не інтелектуальна бесіда або обмін думками.

Правило 3. Створіть еротичний твір.

Сексуальна привабливість і краса – показник внутрішнього стану. Гарно виглядає той, хто добре себе .почуває. Чоловік шукає таку жінку, тому що саме з нею його еротичний шарм роз­кривається найповніше. Навряд чи ко­гось спокусить ваш поганий настрій. Створіть еротичний твір із самої себе: жінка бажана, коли від неї ллється без­турботність, кокетливість, легкість, поєднані з життєвою силою.

Правило 4. Побудуйте храм кохання.

Для сексу потрібні такі умови, де усе було б спрямоване на збудження по­чуттів. У античності для цієї мети бу­дувалися храми кохання. Ваше завдан­ня – створити подібний храм у своїй спальні, адже спальня – це найінтимніша зона в квартирі, де ви можете роз­критися повністю.

Правило 5. Не бійтеся і не соромтеся.

Вас ніхто не закликає ставати курти­занкою. Але варто задуматися: чому чоловікам легко і приємно саме з ними? Чи не тому, що вони робите стосунки легкими, веселими і вільними?

Так розкріпачтеся ж у спальні, втіліть у реальність свої найсміливіші фантазії. Не бійтеся того, що про вас подумають інші, і не мучте себе за­питаннями на тему: «Пристойно чи не­пристойно? »

Правило 6. Створіть настрій.

У вас немає бажання, ви чекаєте, коли воно з’явиться, тим самим змушу­ючи чекати і чоловіка. А це ризикова­но, бо він шукає в собі причину вашого небажання. Тому краще постаратися створити сексуальний настрій, навіть зіграти – нічого страшного в цьому немає. Як правило, чоловік ні про ще не здогадується, а розіграна пристрасть дуже часте розпалює справжню.

Правило 7. Продемонструйте еротич­ний магнетизм.

Мається на увазі не сексуальність, а якась невловима еротична магія. Адже тільки опускати вії і хтиво при­кривати ротик може навчитися будь-яка жінка. Ніяких думок і планів – чи­ста еротика, яка заворожує чоловіків. Еротичний магнетизм може зобразити кожна жінка, а для багатьох чоловіків цього досить, щоб бути зачарованими.

«Що мені потрібно робити, щоб ста­ти гарним коханцем? » – запитав я, і тоді вона відповіла загадкою: «Ти повинен додуматися до цього сам». У сексі вона була кращою вчителькою, яку я коли-небудь знав. По-перше, була чесною, по-друге, не повчала мене. Результат виявився фантастичним для нас обох: чим більше я старався для неї, тим кра­ще ставало обом».

Правило 8. Постіль – не місце для дружби.

У чоловічій свідомості кохана жінка існує в двох іпостасях: з одного боку – подруга, з іншого боку – коханка. Под­руга для нього – відкрита книга, у якій він усе знає і розуміє, а коханка – за­гадка, завжди нова і непередбачувана. Розмежуйте в собі ці два образи, збері­гайте свої маленькі жіночі секрети. У ліжку чоловік повинен бачити у вас не друга, а бажану жінку.

Правило 9. Не повчайте.

На запитання, яким повинен бути гарний коханець і що потрібно робити, щоб стати ним, чоловіки не знають відповіді. Але це не означає, що жінки повинні навчати їх мистецтву кохати. На доказ Дж. Белічі наводить приклад із свого життя. «Якось я із ввічливості запитав тодішню свою подругу, чи гар­ний я в ліжку. «Я боялася цього запи­тання, – відповіла вона. – Ти впевне­ний, що хочеш знати правду?» «Зви­чайно», – прошепотів я. Вона віддала належне моїй спортивній витрива­лості. В іншому ж, за шкалою оцінок від 1 до 10, я перебував ближче до 1.

Правило 10. Довіряйте собі.

Залишайтеся вірною собі; не нама­гайтеся стати іншою навіть для того, щоб завоювати чоловіка. Вони тільки роблять вигляд, ще знають усе на світі, а насправді теж сумніваються в собі, і дуже хочуть, щоб їх узяли за руку і спо­кусили.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here