Як швидко позбутися печії

0
220

Звісно, можна скористатися аптечними препаратами, які знімуть гострий симптом. Утім, перебуваючи вдома, можна вдатися до простіших, але не менш ефективних методів.

Тепла вода. Склянку води випити повільно, дрібними ковтками. Відразу після цього не лягати: печія мине швидко і без наслідків.

Активоване вугілля. Кілька пігулок подрібнити, запити водою чи склянкою молока. Цей засіб рекомендовано жінкам на останньому триместрі вагітності або під час годування груддю — він безпечний для немовляти.

Коров’яче молоко. Наявний у ньому кальцій гасить хімічну реакцію між соляною кислотою і лугом, швидко усуваючи дискомфорт. Молоко слід підігріти до кімнатної температури і випити дрібними ковтками.

Мигдальні горіхи. Вони містять речовини, що нейтралізують кислоту в шлунку. Якщо печія у вас виникає часто, носіть із собою пакетик із цим смаколиком. У разі нападу з’їжте п’ять горішків, старанно пережовуючи.

Картопляний сік. Очистіть три бульби середнього розміру, подрібніть на тертці або з допомогою блендера. Вичавіть сік і випийте його маленькими ковтками. Якщо для вас смак надто неприємний, подрібніть картоплю разом із невеликою морквиною чи додайте меду до готового соку.

Чай із аптечної ромашки. Заваріть у невеличкому термосі дві-три ложки сухої трави, дайте настоятися 15—20 хвилин. Пийте тричі на добу протягом 10 днів. Такий чай зніме запалення слизової оболонки шлунка і зменшить частоту нападів печії.

Оксана СОКІЛЕЦЬ,
гастроентеролог

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here