Iнгаляція із содою і часником

0
768

Цю процедуру успішно застосовують у разі бронхіту, запалення легень, ангіни.

Обчистити й нарізати шість зубчиків часнику. Закип’ятити склянку води в невеличкій каструльці, вкинути туди часник, зменшивши вогонь до мінімуму. Тримати на слабкому вогні не більш як п’ять хвилин. Потім поставити каструльку на стіл, накритися ковдрою і нахилитися над відваром так, щоб пара ніде не виходила, відкрити кришку й кинути туди чайну ложку соди. Інгаляція готова.

Відразу глибоко вдихати не треба, можна дуже закашлятися. Коли звикнете до пари, починайте дихати навперемін: двічі-тричі вдих через ніс, затим повільний видих через рот; двічі-тричі повільно вдихати через рот — видих через ніс.

Дихайте, поки зберігається тепло. Затим, не відкидаючи ковдри, витріть обличчя, а знявши її, зав’яжіть теплу хустину й хутко до ліжка!

Ефект процедури зводиться до дезінфекційної та очисної дії суміші. Дихати випарами часнику із содою можна двічі-тричі на день.

Як наслідок — відходить мокротиння, стан поліпшується. За 2-3 дні нормалізується температура. Якщо хвороба задавнена, для помітного поліпшення потрібно днів 10.

Вадим КРАЙЧАК,
пульмонолог

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here