Лікар зі США пояснив, що буде в разі відкриття шкіл у вересні

0
428

На думку американського медика, навчання в звичному режимі триватиме лічені місяці.
Відкриття шкіл на тлі пандемії коронавірусу було темою суперечок між політиками, педагогами, батьками й учнями. Вказуючи на “збіг у часі” з сезонним грипом і підвищення контактів з вірусом, лікар зі США, який раніше давав поради чиновникам щодо організації безпечного для здоров’я навчання, озвучив свій прогноз, чого чекати в разі відкриття шкіл у вересні. За його словами, навчальний процес у звичному режимі триватиме лише до кінця жовтня, якщо школи не будуть дотримуватися жорстких заходів безпеки. Про це пише Business Insider.
Лікар і колишній голова медичної інформаційної служби в найбільшій службі охорони здоров’я США New York City Health and Hospitals Метт Ламберт сказав виданню, що підтримує “дуже продумані спроби відновити роботу шкіл”. Але, на його думку, наразі федеральна влада досі не надала жодних настанов щодо навчального процесу.

“Для місцевих шкіл, якщо вони хочуть відкритися, використовуючи практичні техніки щодо одягання масок і дотримання соціального дистанціювання, а також запровадження змін для учнів, гадаю, тут є, що спробувати”, – сказав Ламберт.

“Але коронавірус зараз більш поширений, ніж будь-коли”, – додав він.

“Якщо ми почнемо відкривати школи, навіть застосовуючи найкращі моделі, які ми тільки здатні вигадати, передача вірусу неминуча. Діти можуть вступити в контакт з ним. Вони можуть переносини його. Може й існують різні рівні передачі серед дітей у порівнянні з дорослими. Але вони точно можуть поширювати вірус”, – пояснив Ламберт.
На його думку, зважаючи на природу поширення коронавірусу, учні “неминуче” заразять “хронічно хворого вчителя, або старших членів сім’ї вдома, і наслідки цього можуть бути погані”.

У США державна шкільна система в Чикаго вже оголосила, що у вересні уроки будуть проводитися лише онлайн.

“Коли грип з’явиться десь приблизно в жовтні, це створить проблему плутанини з коронавірусом. Тому що пацієнти не приходять зі скаргами на зразок “У мене коронавірус” чи “У мене грип”. Вони кажуть: “У мене температура, кашель чи задишка””, – пояснив Ламберт.

Ілюстрація REUTERS

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here