Солодощі небезпечні

0
62

Останнім часом захворюваність на рак товстої кишки вийшла на 4-5-те місце серед інших онкологічних недуг. Причини різні — спадкова схильність, порушення хромосомного апарату, огріхи у харчуванні. Кілька слів саме про останнє.

Вельми згубним є надмірне захоплення солодкою, вуглеводистою їжею. Вона провокує процеси гниття і бродіння, які змінюють мікросвіт товстої кишки, множать патогенну флору, що сприяє виділенню токсичних речовин і руйнує процес апоптозу — клітинного оновлення у слизовій оболонці товстого кишківника. Усе це може спричинити переродження нормальних клітин у ракові.

Зазвичай пухлинні захворювання розвиваються у місцях найчастішого накопичення залишків їжі — у прямій та сигмоподібній кишках. До часу вони не даються взнаки, виявляючись лише у зрілому віці.

Проте розвиткові підступної хвороби можна запобігти, звернувши увагу на своє харчування. Збільшіть споживання продуктів, котрі нормалізують випорожнення: свіжої моркви, гарбузів, кабачків, капусти, яблук, груш, а також хліба з борошна грубого помелу. Дуже корисні для перистальтики кишківника пшеничні висівки.

Віталій ЯЦЕНТЮК,
 проктолог