Навчилися вбивати бактерії через Wі-Fі

0
48

За допомогою Wi-Fi у найближчому майбутньому люди зможуть позбавлятися вірусів та інфекцій. Так, американськими фахівцями створено електронний пристрій, що вбиває бактерії.
Пристрій працює на основі бездротових технологій. Він здатний передавати сигнал на певній частоті, тим самим впливаючи на мікроорганізми. Його творцями є співробітники Іллінойського університету та університету Тафтса.
Цей гаджет — це імплант, вживлюваний у тіло людини. Активується він за допомогою бездротових сигналів, що йому надсилаються. Він нагрівається і починає впливати на інфіковані тканини. Як показав експеримент, імплант за 24 години знищує в організмі всю стафілококову інфекцію. За словами автора досліджень Фіонерцо Оменетто, за допомогою нового приладу можна буде активувати в організмі найрізноманітніші ліки з допомогою Wi-Fi.
Імплант виготовляють із розчинних матеріалів, які розсмоктуються у тканинах протягом п’ятнадцяти днів. Частина продуктів, з яких він виготовлений, виводиться з організму природним способом. Будь-яких слідів присутності цього приладу в організмі не залишається. Для виготовлення імпланта використовують спеціальний матеріал, зроблений із магнію та шовку.