Одним із ранніх симптомів судинних хвороб є … імпотенція

0
190

Дуже часто інфаркт підстерігає зненацька, серце наче ніколи раніше не боліло. Але люди здебільшого просто не звертають уваги на симптоми, які сигналізують, що уже час звернутися до кардіолога
Класична ознака стенокардії ― біль у грудях, викликаний звуженими артеріями, через що обмежується приплив крові й кисню до серця. Але ця хвороба може проявлятися неприємними відчуттями і в інших частинах тіла: шиї, щелепах, руках, ділянці між плечима. Якщо під час фізичних навантажень, швидкої ходьби починаєте відчувати, що ниють зуби, ― це тривожний дзвіночок. Як і біль та судоми у литках, що може бути ознакою периферичної судинної хвороби артерій ніг. А якщо є проблеми із судинами ніг, обов’язково слід перевірити серце.
Через аритмію, коли серце б’ється занадто швидко або занадто повільно, люди часто відчувають труднощі з концентрацією уваги, стають розсіяними. Тиск падає, мозок не отримує достатньо крові, виникає деяка сплутаність свідомості. У таких випадках також не відкладайте візит до лікаря.
Варто регулярно обстежуватися і жінкам, які страждають від мігрені, бо у них удвічі частіше виникають серцево–судинні захворювання. Це викликано проблемами із циркуляцією крові. Ознакою неполадок «мотора» є і хропіння з апное (розладами дихання). А ще, як кажуть деякі дослідники, ― облисіння в чоловіків, що почалося із зони потилиці. Вчені з Гарварду виявили, що такі чоловіки на 36 відсотків частіше ризикують потрапити до кардіологів. Одним із ранніх симптомів судинних хвороб є й імпотенція.