Шість правил щасливого життя

0
119
  1. Будьте вдячні за те, що маєте. Людям притаманна погана звичка завжди бажати більше й більше. Знайте — те, що дане, призначене саме вам, причому у потрібній кількості. Те, чого у вас нема, вам і не потрібне.
  2. Не порівнюйте свій життєвий шлях з іншими. Порівняння краде у вас радість і щастя. Ваш шлях унікальний, спеціально створений Всесвітом для вас. Те, що хтось обігнав вас у чомусь, не означає, що ви відстали чи зазнали невдачі. Просто зараз не ваш час.
  3. Пам’ятайте: життя є дар, а не особистий інструмент для руху. У двері, які зачиняються перед вами, не потрібно ломитися. Кожна проблема, що виникає, покликана навчити чогось. Кожний біль — це можливість для подолання.
  4. Завжди будьте самим собою, цілісною натурою. Не розмінюйтеся на дрібниці. Намагання бути у своєму якнайліпшому фізичному, емоційному та духовному стані — найефективніший спосіб нести добро у світ і в життя оточуючих.
  5. Зміни — це те, з чим потрібно змиритися. Ніхто й ніколи не залишається незмінним. Збагніть і прийміть це. Ми постійно вчимося, ростемо і формуємося, щоб досягти оптимального варіанта розвитку особистості.
  6. Не тримайтеся минулого. Не носіть каменя за пазухою. Однак ви не мусите дарувати комусь своє пробачення, аби рухатися далі. І не мусите вимагати перепрошення на свою адресу, аби досягти внутрішнього спокою. Вам просто потрібно засвоїти уроки, які вам дали явно чи підсвідомо.

Аналізуйте, вчіться, розвивайтеся…

Надія М’ЯСТКІВСЬКА,
психолог