Рак і харчування

0
27

Хоча рак залишається поширеною хворобою, багато чого можна зробити, щоб цій хворобі запобігти. Вважається, що, принаймні, третина всіх захворювань на рак повязана з харчуванням людини.

Їжа, яка може допомогти запобігти розвитку раку, дає найкращий захист, коли її споживають регулярно. Щоденне споживання кількох порцій фруктів і овочів – один з найкращих способів запобігти раку. Захист надають також цільнозернові злаки та боби.

Причина, чому так багато фруктів, цільнозернових злаків і овочів допомагають запобігати ракові, частково полягає в тому, що вони мають багато клітковини. Проти раку бореться лікопен, якого є багато в приготовлених помідорах і в кавуні. Цибуля, цибуля-порей і часник можуть зменшувати розвиток раку шлунку. Броколі і цвітну капусту пов’язують із зменшенням рівня раку грудей.

Здорові жири в оливковій олії, горіхах, авокадо, жирній рибі, як-от: в сардинах та лососі, можуть допомогти захистити від раку чимало тканин тіла. Регулярне споживання жирної риби пов’язане зі зменшення рівня раку товстої кишки і раку грудей.

Раздельное питание по группе крови

Є також багато того, що, як виявилось, збільшує ризик розвитку раку. Дещо з того включає:

  • Насичені жири – найбільше їх в яловичині та молочних продуктах (збільшений ризик раку товстої кишки);

  • Копчена яловичина або яловичина обвуглена від високої температури (гриль, смаження на відкритому вогні, смаження);

  • Їжа, насичена крохмалем і приготовлена при високій температурі, як-от картопля фрі;

  • Кукурудзяна або соняшникова олія навіть тоді, коли вона використовується лише для смаження;

  • Цукор в десертах, каві чи безалкогольних напоях збільшує ризик раку товстої кишки;

  • Регулярне споживання алкоголю (збільшений ризик раку грудей, голови та шиї);

  • Надлишкова вага асоціюється зі збільшенням раку товстої кишки, простати, матки, грудей та яєчників;

Споживання органічної їжі зменшує піддавання зовнішньому впливу пестицидів. Дослідження, про яке повідомляє Журнал Американської Медичної Асоціації Внутрішньої Медицини, зазначає про те, що ті, що споживають в основному органічну їжу, зменшують ризик захворювання на рак на 25 %. Ці показники ще кращі у тих, що споживають органічну їжу, – у них зменшується ризик захворювання на лімфому (рак лімфатичної системи) і раку грудей. 40 пестицидів, схвалених Американською Асоціацією з Охорони Навколишнього Середовища, які використовуються в неорганічному фермерстві, класифікуються як можливі або ймовірні компоненти, що викликають рак. Особливо важливо обирати органічну продукцію щодо їжі, яка потрапляє до «брудної десятки».

Колись вірили, що рак вспадковується. Навряд чи це так. Є багато чого такого, що ви можете зробити, аби запобігти розвитку раку. Так само для всіх людей є надія про вічне життя на небесах. Бог любить всіх людей і Він виконав план зі спасіння кожної людини. Ми маємо це запевнення в Івана 3:16: «Так-бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне».

Підготувала Лінда ФІЛЛІПС