Якщо ви полюбляєте хильнути пива, то не лінуйтеся перевіряти вміст цукру в крові

0
31

Свого часу ми докладно розповідали  про пиво, всі «за» і «проти» його вживання. І, якщо пам’ятаєте, мінусів набралося більше, ніж плюсів. Але варто, либонь, повернутися до теми. Бо он гуляють вулицями й парками зовсім молоді хлопці й дівчата і жлуктять пиво просто з пляшок та бляшанок. А під навісами «забігайлівок» та «генделиків» дорослі дядечки (та й тітоньки) не тільки сьорбають із кухлів і бокалів, а й нерідко змагаються, хто більше за одним рипом видудлить. Тож сьогодні мова — лише про шкоду від цього «бурштинового нектару».

Алкоголь — головний ворог печінки. Ця істина, здається, незаперечна. А пиво його містить, і не так мало, як дехто думає. Є сорти, де вміст етилового спирту сягає 10, 14, 16 і навіть 18 відсотків. Себто півлітровий кухоль може прирівнюватися до 50-100 мл горілки. Основна ж функція печінки — очищення організму. Якщо примусити її боротися лише з алкоголем, то порушиться антитоксична діяльність. Тоді іншим отруйним речовинам перепон уже не буде. Зловживання пивом неодмінно спричинить врешті-решт запальні процеси і може призвести навіть до гепатиту. Слід знати, що хронічний «пивний» гепатит цілком може мати прихований перебіг. А якщо вчасно не схаменутись, на пиві можна «заробити» і цироз печінки.

Нирки теж потерпають. Як відомо, головне завдання їх — підтримувати сталість внутрішнього середовища організму. Вони беруть участь у регулюванні водно-електролітного балансу та кислотно-лужного складу. Пиво примушує нирки працювати з потрійним навантаженням, тож природні процеси порушуються. Не треба довго розводитись про сечогінну властивість цього напою — вона всім відома. Це — полінурія по-науковому, і пов’язана вона саме з подразливою дією спирту на ниркові тканини — з підвищенням їхньої фільтраційної здатності.

Якщо ви щодня споживаєте хмільний напій, будьте готові до шлункових розладів. Регулярне ще й надмірне накачування шлунка, стравоходу й кишківнику алкогольною рідиною, надто ж з елементами бродіння, навально подразнює й отруює їхні слизові оболонки. Крім того, залози, розташовані на стінках шлунка і покликані виробляти шлунковий сік, спершу починають виділяти багато слизу, а тоді й зовсім атрофуються. Відтак травлення стає неповноцінним, їжа застоюється або неперетравлена надходить до кишківнику. Наслідок — проблеми з випорожненням та гастрит. Страждає і підшлункова залоза, бо цей напій пригнічує виділення ферментів, і природний процес розщеплення поживних речовин розладнується.

Ану, прислухайтеся до своїх відчуттів. Загальна слабкість, постійно похмурий настрій, зниження працездатності — є це у вас? А металевий присмак та гіркота в роті? Болі в животі й відчуття важкості в ямці під грудиною? Маєте? То у вас, вочевидь, хронічний алкогольний гастрит .

Ми вже говорили про потужну сечогінну дію пива. Дехто вважає, що це добре: мовляв, з організму виводяться шкідливі речовини, «шлаки». Ой, чи так воно? Вимиваються насамперед мікро- та макроелементи, особливо калій та вітамін С. А при бракові калію настають зриви серцевого ритму, з’являються болі в литках, слабкість у ногах. Нестача магнію впливає на вдачу — людина стає дратівливою, схильною до істерик, ще й погано спить. А без вітаміну С знижується імунітет, відтак чіпляються всілякі ГРЗ та ГРВІ й інші болячки.

А серце? Гадаєте, йому до пива байдуже? Аж ніяк! Цей напій всотується дуже швидко, тож кровоносні судини миттю переповнюються. Виникає варикозне розширення вен, і серце збільшується. Це — синдром «пивного», або «бичачого», серця, як кажуть рентгенологи. Воно мусить щодня перекачувати надлишок рідини і стає млявим та плюсклим, а ззовні обростає жиром. Виникають аритмія, задишка, підвищується кров’яний тиск, дедалі важче переносити фізичні навантаження. Загрозливо зростає ризик ішемічної хвороби , а серцева недостатність — це поза сумнівом. І вже маячить «на обрії» летальний кінець від інсульту .

А це ось нехай би взяли до уваги юні пивомани. Їхній обожнюваний напій містить фітоестроген — рослинний аналог жіночого статевого гормону — прогестерону. Він потрапляє в пиво з шишок хмелю. А систематичне споживання пива розладнує роботу ендокринної системи. У чоловіків, особливо молодих, пиво пригнічує вироблення тестостерону. Починають домінувати жіночі гормони, які спричиняють зміни зовнішнього вигляду чоловіка: менше волосся на тілі й обличчі, зменшується м’язова маса, збільшуються грудні залози, змінюється тембр голосу, з’являється «пивне черево», відкладається жир на стегнах і талії. Одне слово, чоловік, будучи палким любителем пива, за біологічними ознаками перетворюється на жінку. З усіма наслідками.

І нехай ніхто не подумає, що слабке пиво не викликає звикання. Є навіть медичний термін — пивний алкоголізм. Він відрізняється від горілчаного тим, що розвивається у три-чотири рази швидше, і потяг до випивки — дужчий. Це почасти пов’язано з певними життєвими традиціями, з доступністю і легкістю споживання напою. Немає потреби «накривати поляну», збирати великий гурт, вигадувати привід, адже попити пивця можна й самому — йдучи вулицею або сидячи перед телевізором. Із погляду наркології, пивна залежність — тяжкий варіант алкоголізму, який дуже важко піддається лікуванню. У випадку задавненого пивного алкоголізму може статися що завгодно — склероз ниркових судин, крововилив у нирки, інфаркт нирок, вогнища некрозу (змертвіння) їх тканин.

Слід зазначити й те, що «пивноголіки» вкрай рідко звертаються до наркологів і тим більше до психіатрів. Якщо вже й приходять до лікаря, то зі скаргами на серце, печінку, шлунок. А фахівець, обстеживши пацієнта, визначає головну причину всіх бід — надмірне вживання пива…

І — насамкінець. Якщо ви полюбляєте хильнути кухлик-другий, то не лінуйтеся час від часу перевіряти вміст цукру в крові (це дуже легко, медики мають нині спеціальні прилади, які дають показники буквально за хвилину). І якщо виявиться, що цукру у вашому організмі забагато, — негайно і назавжди відмовтеся від пива, не доводьте себе до справжнього цукрового діабету! Бо це — грізна недуга, яка призводить і до інвалідності, і до ампутації кінцівок, і до смерті — ще й дуже болісної.

То чи варте вашого здоров’я і життя сумнівне задоволення «розслабитись» за кухлем такого смачного, запашного, збадьорливого, гарного на вигляд, але підступного й небезпечного напою? Певна річ, не варте.