Алергія. Не відкладати початок боротьби з нею на завтра, не чекати

0
32
Останнім часом алергія стала настільки поширеним явищем, що втратила свою «сезонність». Спостереження свідчать, що майже 30% дітей мають вроджену спадкову схильність до розвитку алергійних захворювань, отже майже кожна третя дитина теоретично може стати алергіком.

На щастя, таких сумних прогнозів можна уникнути на практиці. Адже дитина може випадково потрапити у сприятливі «гіпоалергенні» умови життя, або ж турботливі батьки створюють їх власними зусиллями і тоді розвитку захворювання вдається уникнути. Профілактику алергійних захворювань шкіри слід починати ще з періоду зачаття дитини і вагітності. Насамперед це стосується батьків, які самі хворіли на такі захворювання, чи обтяжену спадковість. Передусім слід знати, що саме провокує алергізацію організму.

Діти найбільше страждають від тютюнового диму батьків-курців
Найновіші наукові дані свідчать про те, що тютюновий дим є алергеном, який спричиняє алергію частіше, аніж інші чинники. І це попри уявлення, що найбільше проблем алергіки мають від харчових продуктів, пилку рослин чи шерсті тварин. Справді, деякі продукти харчування є потужними алергенами. До таких належать плоди всіх цитрусових, какао, плоди, що мають помаранчеве забарвлення (томати, морква, абрикоси і навіть червоні яблука), риба, рибні, а також м’ясні бульйони, різноманітні консерванти, фарбники. Вистачає алергенів і в побуті — хімічні речовини, які «входять» у нашу оселю під час ремонтів чи шкодять на виробництві, домашній пил, який «в’їдається» в м’які іграшки, ковдри, килими (пил небезпечний тим, що містить алергенних кліщів), а також шерсть тварин (передусім котів та собак, хоча алергію може спричинити і подушка з натурального пір’я чи ковдра з натуральної вовни), корм для акваріумних рибок. Та якщо з харчовою алергією можна боротися дієтою, з алергією на пил — щоденним вологим прибиранням і відмовою від м’яких іграшок, то алергію на тютюновий дим подолати дуже тяжко. По-перше, у сім’ї з обтяженою алергійною спадковістю слід забути про цигарки всім членам родини — інакше у дитини неодмінно розвинеться алергійне захворювання. Курити на балконі — не вихід. Достатньо для цього того диму, що батько чи мати видихатимуть опісля. І навіть того, що осяде на тих же м’яких речах, меблях, одязі і шпалерах. Було доведено, що алерген тютюнового диму настільки міцно тримається на стінах кімнати, що прибрати його тяжко навіть після серйозного ремонту помешкання.

Як запобігти алергії
Людям, які страждають від алергії, спричиненої пилком рослин, не рекомендовано прогулюватися біля квітучих дерев, особливо у вітряну погоду. Тим більше не раджу нюхати квіти, хоч якими б привабливими вони здавалися. Ця засторога стосується передусім вагітних, які мають обтяжену спадковість чи алергійні прояви. Їм також не варто «навітамінювати» організм такою кількістю фруктів та овочів, щоб це могло спровокувати алергізацію плода.
Протягом першого триместру вагітності відмовтеся від екзотичних плодів, обмежте вживання «ризикованих» продуктів, про які вже йшлося, налагодьте гіпоалергенний побут — і з вашою майбутньою дитиною все буде гаразд. У другій половині вагітності можна потішити себе тим, в чому досі собі відмовляли, але в невеликих дозах і після їди, а не замість обіду (навіть, якщо мова йде про салат з помідорів). Та й надалі уникайте контакту з продуктами, на які, вже певно знаєте, маєте алергію, так само як і копченини та смажених страв, м’ясних та рибних консервів, продуктів, насичених барвниками. Краще вживати натуральні продукти замість ковбас чи сардельок, каш швидкого приготування, «різнокольорових» йогуртів тощо. Ті ж самі рекомендації стосуватимуться і вашого малюка, коли настане час думати, чим його годувати. Та варто пам’ятати, що найліпша профілактика алергії у новонароджених — грудне вигодовування.

У догляді за малюком немає дрібниць
Однак трапляється, що навіть у дітей на грудному вигодовуванні виникають алергійні прояви. Це тому, що самі мами-годувальниці не дотримуються гіпоалергенної дієти. Приміром, найчастіше у діток першого року життя спостерігається алергійна реакція на білок коров’ячого молока. Тож і мамам у такому разі молока не варто вживати, а тільки кисломолочні продукти. Варто вести харчовий щоденник, щоб відстежувати, на що саме алергія у дитини. Чекати реакції на нові продукти (вводити їх у раціон дитини слід по одному, а не в суміші кількох компонентів) потрібно 2—3 дні, тож у цей період не слід додавати нового продукту підгодовування. Та й починати його дітям з обтяженою спадковістю слід у віці 6 місяців, не раніше. Надзвичайно важливо знати індивідуальні особливості організму дитини, який, приміром, може добре переносити апельсин і не переносити малини.

Шкіра першою сигналізує про небезпеку
Шкіра — орган, найбільш чутливий до дії алергенів, тому реагує першою. І сигналізує також. Якщо не врахувати її сигнали, можуть виникати респіраторні прояви алергії, а схильність до неї переросте у захворювання, яке вже потрібно лікувати.
Тому ще однією важливою умовою унеможливлення алергії є правильний догляд за шкірою дитини. У народі побутує думка, що уражену шкіру не треба мити. Це неправильно. Дитину слід купати щодня, а влітку і двічі на день. Раджу купати малюка з обтяженою спадковістю чи проявами алергії у чистій купелі, оскільки невідомо, як зреагує шкіра на різні трави. Однак за бажання можна спробувати якусь одну траву (але ні в якому разі не букет) і в невеликій дозі. Якщо шкіра суха — варто змастити її зволожувальними дитячими кремами. А от засмагати таким діткам не протипоказано. Особливо суворим має бути гіпоалергенне харчування та побут у перші три місяці від народження дитини.
Однак надалі, розширюючи її харчовий раціон, слід врахувати, що найінтенсивніший розвиток імунної і травної системи відбувається до 3 років. Лише тоді ці системи стають більш стійкими до алергенних чинників. А в дітей раннього віку процеси їх всмоктування відбуваються надзвичайно швидко і через природну ферментативну недостатність відбувається алергізація організму. Пізніше, коли згадані системи і органи остаточно «дозріють» для боротьби з алергенами, стане можливим їх «згортання», розсмоктування і виведення з організму. Та станеться це приблизно у 5—7-річному віці дитини.

Де і як розпізнати алергени
Алергійне захворювання — це ураження всього організму. У дітей з шкірними проявами алергії спостерігаються зміни з боку імунної та нервової систем, травного тракту, особливо печінки і підшлункової залози. Та вже за першими ознаками на шкірі можна діагностувати стан дитини і вжити негайних заходів, щоб схильність до хвороби не трансформувалася у хворобу. У кожної дитини можуть бути свої індивідуальні зони ураження шкіри — сухі ділянки з’являються передусім на ліктях, колінах, боках тулуба тощо. Коли вже прогресує хвороба, вона має чітку локалізацію — підколінні ямки, ліктьові згини, ділянки за вухами, щоки.
Так само можуть бути індивідуальними й реакції на різні продукти. Деякі діти, хоч як дивно на перший погляд, мають алергію на вівсяні крупи, гречку, рис тощо.
Якщо не вдається з’ясувати це через ведення індивідуального щоденника (особливо це стосується дітей старшого віку), можна провести так звані алергійні проби (нашкірні, внутрішньошкірні) чи визначити, на що є алергія за аналізом крові. Навіть порівняно невеликі лабораторії можуть провести проби на кілька десятків найпоширеніших алергенів (продукти харчування, пил, шерсть тварин, пилок рослин). Можливо, з’ясується, що дитина має поліалергійну реакцію (на кілька чинників водночас). Та панікувати не варто. По-перше, за допомогою цих же аналізів можна з’ясувати навіть ступінь чутливості до того чи того алергену. Приміром, на якийсь продукт у дитини 100-відсоткова реакція, тоді його варто вилучити з раціону, а на інший — лише на 50% — такий продукт можна рекомендувати до вживання, скажімо, 1 раз на тиждень. Прокоментувати дослідження може педіатр або алерголог. А по-друге, схильність до алергії і навіть її перші прояви — аж ніяк не вирок. Слід лише не відкладати початок боротьби з нею на завтра, не чекати, що «саме минеться», і всією родиною повернутися до здорового способу життя.

Олександра Тяжка,
професор