Найголовніші принципи для хворих

0
125

Аналіз і систематизація текстів десятків тисяч сеансів пророка-сновиди Едгара Кейсі дали змогу лікарям і науковцям побачити досить чітку систему лікування та профілактики хвороб. Пропонуємо вам ознайомитися з його порадами.

Читаючи стенографічні записи сеансів Кейсі, можна зробити висновок: люди дуже недооцінюють роль харчування під час лікування різних недуг: від хвороб травлення до злоякісних пухлин. Це красномовно ілюструє такий випадок. Знайомий лікар попросив продіагностувати свого пацієнта, якому не міг встановити діагноз. Той раптово втрачав свідомість без видимих на те причин. Під час сеансу Кейсі повідав, що організм хворого страждає від неправильного харчування: занадто багато свинини і мамалиги. Потрібно змінити раціон, ввівши до нього зелень, зокрема листя ріпи. Це був перший випадок лікування пелагри – хвороби, зумовленої нестачею в організмі вітаміну РР (нікотинової кислоти), що проявляється порушеннями роботи травних шляхів і психічними розладами. До цього лікарі дуже часто не могли нічим допомогти хворим у такому стані.
Рекомендації щодо харчування є в дуже багатьох відповідях Кейсі щодо лікування різноманітних недуг. Ось найголовніші принципи, які провидець невтомно повторював хворим.
– Остерігайтесь будь-якої смаженої їжі: картоплі, м’яса, риби чи будь-чого іншого.
– Уникайте вживання картоплі, білого хліба і кондитерських виробів, цукру і крохмалю.
– Відмовтесь від будь-яких жирів, особливо топленого сала. Натомість вживайте маслинову олію.
– З м’ясних продуктів найкраще вживати – рибу, курку і баранину, треба уникати свинини.
– Раз чи двічі на тиждень вживайте морепродукти.
– Треба вживати 80% продуктів (овочі, фрукти), що спричиняють лужну реакцію, і 20% їжі, що кислу (м’ясо, картопля, бобові). Це формула для підтримання нормального балансу організму. Особливо це важливо для тих, хто веде малорухомий спосіб життя. Бо кислота, що виникає внаслідок вживання м’яса, крохмалю, білого борошна, перегорає лише внаслідок значних енергозатрат під час фізичних навантажень. За недостатніх фізичних навантажень вона накопичується в організмі, порушуючи його функціонування. Лужне ж середовище є сприятливим для організму, підвищує його імунітет, налагоджує обмінні процеси.
– Частіше вводьте до свого меню сирі овочі: селеру, моркву, салат, капусту, цибулю, горох, квасолю, помідори (в сезон), кукурудзу тощо. Хоча б раз на день з’їдайте велику порцію салату. Вживайте побільше овочів, що ростуть над поверхнею землі. На один овоч, що росте під землею, має припадати три овочі, що ростуть над її поверхнею.
– Щодня з’їдайте по 2-3 горіхи мигдалю і уникнете ризику захворіти на рак. Вживання цього горіха сприяє розсмоктуванню поліпів та інших новоутворень.
– Вживайте побільше овочів і фруктів, що мають жовтий колір: апельсини, лимони, грейпфрути, кукурудзу, гарбуз, персики тощо, а також буряк. Вони мають набір потрібних вітамінів та мікроелементів, зокрема вітаміни групи В (забезпечують роботу нервової системи, мозку, суглобів), вітамін С (робота м’язів серця, печінки, сухожиль), вітамін А (енергія мозку, нервові ресурси, зоровий нерв, кістки), а також заліза, кальцію, фосфору тощо.
– У разі затяжних хронічних чи тяжких хвороб, знесилення вживайте їжу з необробленого зерна пшениці чи вівса. Вона забезпечить надходження в організм заліза, кремнію і вітамінів у потрібній пропорції для відновлення кровопостачання і системи опірності інфекціям та вірусам. Для лікування виразок шлунка чи дванадцятипалої кишки потрібно вживати відвар необроблених зерен. Надзвичайно корисною є рідка каша з пшениці чи вівса: зерно (попередньо розплющене) варити на водяній бані не менше 3-4 годин.
– Готувати їжу слід в емальованому чи керамічному посуді, уникати алюмінієвого та залізного.
– Потрібно надавати перевагу овочам, фруктам, лікарським травам, які ростуть у вашій місцевості. Вміст мікроелементів та вітамінів у них буде найбільш збалансованим з вашим організмом.
– Їжу краще готувати на парі або запікати в пергаменті – таким чином буде максимально збережено корисні речовини.
– Використання солі та інших харчових домішок під час приготування їжі руйнує в ній вітаміни та мікроелементи.
– Для швидкого поліпшення стану у разі серйозних захворювань, знесилення, для поліпшення опірності організму рекомендується вживати витяжку з яловичини – це надзвичайно дієві ліки. Готується вона так: візьміть близько півкілограма свіжого соковитого м’яса без жиру, наріжте невеликими кубиками (до 2 см) і складіть в скляну банку. Поставте банку в каструлю з водою, щоб вона доходила до середини банки чи трішки більше, і нехай кипить на маленькому вогні близько 3-4 годин. Банку можна чимось зверху прикрити, щоб її вміст не випаровувався. Всередині банки утвориться сік, який потрібно зцідити, а також вичавити його з м’яса. Поставте цей сік в холодильник, але зберігайте не більше трьох днів. Вживайте сік 3-4 рази на день по чайній ложці. У разі швидкого поліпшення стану одноразову дозу соку можна збільшити до столової ложки, але не більше.
– Раз на місяць влаштовуйте триденну виноградну чи яблучну дієту – скільки з’їсте. Увечері кожного з цих днів вживайте невелику кількість маслинової олії. Бажано в ці дні робити очищення кишечнику за допомогою гідроколонотерапії (процедура глибокого промивання кишечнику, яка проводиться в поліклініці) чи клізм в домашніх умовах. Ваш організм розвантажиться, звільниться від шлаків, збагатиться великою кількістю вітамінів та мікроелементів.