Гіркий шоколад багатий на антиоксиданти

0
21

Якщо правильно збалансувати харчовий раціон, підібрати корисні продукти для мозку, то можна стати якщо не Ейнштейном, то принаймні здатним легко розв’язувати складні життєві проблеми.

Горіхи займають першу сходинку «розумної» їжі. Існує легенда, що вавилонські жерці забороняли челяді їсти горіхи, бо боялися, що та порозумнішає. Усе завдяки великому вмісту жирних кислот, заліза і фосфору. Ці мікроелементи живлять клітини мозку.

Вівсянка — джерело вітамінів групи В, без яких неможлива робота центральної нервової системи. Овес стимулює кровообіг, у тому числі й у мозку.

Морква. Американські дослідники стверджують, що бета-каротин уповільнює процеси старіння мозку і перешкоджає руйнуванню клітин під дією вільних радикалів. Крім цього, морква містить корисні цукри, які живлять клітини мозку і тонізують нервову систему. Найкраще їсти моркву в салатах.

Буряк. Цей овоч корисніше їсти сирим — потерти в салат, присмачивши оцтом і олією. Буряк — джерело заліза, необхідного для кровотворення. Але якщо ваш шлунок цього не сприймає, споживайте у вареному вигляді.

Морська капуста — чемпіон умісту йоду. Нестача цього елемента порушує роботу щитоподібної залози, а та, своєю чергою, розхитує нервову систему: провокує безсоння, дратівливість, депресію і розлади пам’яті.

Гіркий шоколад багатий на антиоксиданти і біофлавоноїди. І ті, й інші захищають клітини мозку від руйнівної дії вільних радикалів. До того ж какао-боби містять магній — мікроелемент, необхідний для нормальної роботи пам’яті.

Зелений чай захищає від хвороби Паркінсона. Голландські вчені з’ясували, що три чашки зеленого чаю на день здатні запобігти виникненню інсульту.