Огірки: більше ніж впадає в око

0
125

Зніміть ту особливу зелену шкірку, – і огірки виглядають такими блідими, правда ж? Маючи стільки інформації про здоров’я у тому, що стосується користі щоденного споживання різноманіття кольорових продуктів, важко повірити, що в звичайному огіркові є стільки поживної цінності.

Але огірки таки приносять унікальну та чудову користь (Sansone, A. “Natural Benefits of Cucumbers.” Prevention, July 2021; і Ware, Megan. “Health Benefits of Cucumber.” Medical News Today, 12/3/2019), що включає таке:

  • Вони низькокалорійні: одна чашка містить всього 17 калорій;
  • В них низький вміст натрію;
  • Вміст води в них настільки високий, що вони допомагають підтримувати належний рівень води в організмі;
  • Вони містять вітамін С і флавоноїди, антиоксиданти, що допомагають захистити клітини від враження шкідливими хімікатами в їжі;
  • Вони містять розчинну клітковину, яка формує в кишківнику своєрідний гель, що сповільнює вивільнення з їжі цукру для стабілізації цукру в крові та зменшення поглинання холестерину. Це має добрий вплив на серце;
  • Вони мають калій і магній.

Коли я жила в Софії (Болгарія), то любила салат з огірків та йогурту, а також помідори з огірками та кропом. Коли я подорожувала до України, то була рада знайти теж багато салатів.

Декілька тижнів тому я виявила декілька американських страв з огірками, що включали холодний суп з огірками та авокадо. Авокадо багаті на мононенасичені жири та інші поживні речовини, так що це – супер-їжа. Ось декілька рецептів:

https://www.consumerreports.org/healthyeating/coldsouprecipessummersoupsa1645344535/

Chilled Avocado Cucumber Soup | Chickfoodtv Ep.#2 – YouTube

Цей я приготувала приблизно три години тому і він гарно охолоджений. Незабаром я закінчу цю статтю і візьмуся за нього.

https://www.bing.20soup&qs=n&form=QBRE&sp=-1&pq=easy%20cucumber%20avocado%20soup&sc=2-26&sk=&cvid=817750EAA9E94A9C80D92A3FD78B7D64

Вміст води в огірках робить їх одним з улюблених продуктів влітку. Для людей, що мають зневоднення, вода приносить порятунок. В Івана, в розділі 4, віршах 13 і 14, Ісус зазначає: «Кожен, хто воду цю п’є, буде прагнути знову. А хто питиме воду, що Я йому дам, прагнути не буде повік, бо вода, що Я йому дам, стане в нім джерелом тієї води, що тече в життя вічне». Про яку воду Він говорить? Він згадує про віру в Нього як вашого Спасителя. Коли ми маємо віру в Ісуса, то це приносить користь, що триває повіки.

Підготувала
Лінда ФІЛЛІПС