Я весь час журюсь

0
53

Що саме перетворює звичайну основну людську розважливість (добру) на журбу (погану)? Думаю, що це спонукання на рівні нутра припускати найгірший результат з усіх можливих. Вже пізно, а тато ще не повернувся з роботи? Він вже, напевно, лежить десь мертвий у канаві. Я отримав погану оцінку з того предмету? Я провалю весь семестр. Нас запросили батьки додому? Я, напевно, бовкну або зроблю щось дурне, і вони будуть думати, що я безмозкий йолоп.

Найкращий рецепт від журби? Євангеліє. Чим більше ми маринуємось у Євангелії Христовому, тим більше ми стаємо оптимістами і очікуємо добрих результатів від невідомого в нашому житті. Ось Євангеліє: Бог вирішив дивитись на наші гріхи крізь пальці і бачить в нас добре… Бог вирішив включатись у наше життя, аби в ньому відбувалось добро… Бог завжди має останнє слово в кожній ситуації.

Яка журба тисне на ваше серце просто в дану мить? Гроші? Ваша робота? Ваш шлюб? Те, що ви неодружені? Ваше здоровя? Євангеліє допомагає вам молитись таким чином: «В день недолі своєї я кличу до Тебе, бо Ти обізвешся до мене!» (Псалом 85 (86):7).

Підготувала Лінда ФІЛЛІПС