Підлітки, які користуються смартфонами постійно, перебувають під загрозою

0
167

Підлітки, які постійно користуються смартфонами, більш схильні до підвищеного ризику розвитку синдрому дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ), зазначають у новому дослідженні науковці Мічиганського університету.
Їх висновки дозволяють ствердно відповісти на запитання, яке виникає у багатьох батьків щодо впливу цифрових пристроїв на увагу дітей і появу психічних або поведінкових проблем.

Дослідники виявили, що підлітки, які користуються смартфонами постійно, перебувають під загрозою синдрому протягом наступних двох років.
У дослідженні взяли участь близько 2600 учнів середньої школи. Їх опитали про участь у різних заходах у галузі цифрових медіа — відвідування Facebook і Twitter, підготовка текстових повідомлень, перегляди потокових відео, онлайн-перегляди.
Кожні шість місяців протягом двох років молоді люди заповнювали анкети про будь-які симптоми СДУГ, які виникали протягом останніх шести місяців.
Серед дітей, які мало використовували пристрої (один-два рази на день), тільки 4,6% повідомили про симптоми. Іншою ж була картина у дітей, які виконували до семи цифрових заходів багато разів на день. 10,5% із них повідомили про появу імпульсивності або неуважності.