Тісно пов’язані між собою бідність та ожиріння

0
230

Але цим показникам лише близько 30 років згідно з новим дослідженням, опублікованим у Palgrave Communications, онлайн-журналі з відкритим доступом.
Учені проаналізували дані щодо ожиріння, зібрані Центрами з контролю за захворюваннями і Фондом Роберта Вуда Джонсона у період з 1990-го по 2017 рік на рівні штатів і в 2004-му і 2013 роках на рівні округів. Потім вони порівняли ці показники ожиріння із середнім доходом домогосподарств за переписом населення США.

Дослідження засвідчило, що з 1990 року кореляція між доходом домогосподарства і рівнем ожиріння неухильно росла. Бідні люди в Америці непропорційно страждають від ожиріння. Протягом десятиліття, з 2004-го по 2013 рік, ожиріння збільшилось у середньому приблизно на один відсоток серед 25 найбагатших округів США. В середньому у 25 найбідніших округах США зростання ожиріння за це десятиліття становить понад 10%.
Бентлі та його команда припускають, що кукурудзяний сироп із високим вмістом фруктози, поширений інгредієнт в оброблених харчових продуктах починаючи з 1970-х років, може відігравати важливу роль у цьому збільшенні.
«Зараз ми вивчаємо вплив оброблених цукрів на покоління, яке вступало у доросле життя до 1990 року, коли високі показники ожиріння почали корелювати з низькими доходами домогосподарств», — сказав він.
Оскільки свіжі продукти і корисні продукти харчування є дорогими, «чим бідніше домогосподарство, тим гіршим є вибір продуктів», — додав він.
Для Даміана Рака, наукового співробітника Департаменту антропології UT і співавтора дослідження, поява цієї кореляції між доходами й ожирінням є радикальним відхиленням від того, що було звичайним для більшої частини людської історії.