ЛІКИ ВІД ДЕПРЕСІЇ

0
447

Коли надворі сірі дні і навкруги нічого не тішить, нічого не хочеться робити і так важко встати з ліжка – це ознаки депресії.
Сучасне життя повне стресів, і це, в першу чергу, впливає на самопочуття і призводить до відчуття ліні та байдужості. Багато різних факторів можуть впливати на такий стан. Але, як доводять науковці, передусім це погодні умови.
Науковцями було доведено, що погода впливає на всі органи людського організму. Наприклад, головний біль спричиняє зміна тиску. Все це призводить до поганого настрою, недуги та депресії. Отож, перший крок – це лікування основних захворювань. Доки ви не позбавитеся від них, погодні умови завжди будуть посилювати наявні недуги. Сходіть до лікаря та перевірте щитовидну залозу та сердечний тиск. Лікар обов’язково випише вам необхідні ліки. І серед різних препаратів обов’язково випише вітаміни.
Вітаміни – це наступний крок до подолання депресії. До речі, не лише вітаміни можуть поліпшити настрій і самопочуття, а взагалі правильне харчування. Адже правильний раціон – це запорука хорошої емоційної стабільності. Вітаміни або полівітаміни допоможуть зміцнити імунітет, що в свою чергу поліпшує настрій. Також рекомендується вживати багато вітаміну С (грейпфрут, лимон, апельсин, лайм). Частіше пийте чай із натуральним шматочками лимону, він дуже бадьорить і вважається одним із найкращих антидепресантів. Не відмовляйтеся від ласощів, трохи потіште себе різними смачненькими стравами. Морозиво, шоколад і банани допоможуть підняти настрій.
Найкращі ліки від суму – сміх. Коли людина посміхається, її організм отримує імпульси, які надходять до головного мозку та викликають радість.
Обов’язково ввімкніть якусь кінокомедію, для того щоб відволіктися, розслабитися та посміятися. І робіть це щиро, адже не даремно кажуть, що сміх подовжує життя. Саме добрий настрій з’являється завжди після якоїсь веселої ситуації, пригоди, історії, з якої варто посміятися. Сміх наливає тіло бадьорістю та здоров’ям. Отож, посміхайтесь на здоров’я.
Дуже важливо спілкуватися з друзями в моменти депресії, адже спілкування допомагає інколи набагато краще за будь-які ліки. Не варто зациклюватися на собі та сидіти вдома, організуйте зустріч і сходіть із друзями в кіно або просто на прогулянку. Незважаючи на погану погоду, можна завжди знайти затишне місце, де є жива приємна музика та смачна кухня. Можна сходити до театру на веселу виставу або згадати приємні моменти дитинства, відвідавши цирк.
Інколи в сучасному світі не вистачає часу на якісь трохи безглузді, але приємні речі, які приносять емоційне задоволення. Згадайте, коли ви останній раз танцювали. Давно? Тоді саме час увімкнути веселу музику та почати танцювати. Ніщо так не лікує від поганого настрою як танці. Вам здається, що не змусите себе танцювати. Зробіть декілька па, а далі тіло саме почне рухатися під веселі запальні ритми латиноамериканських пісень. Танцюйте із задоволенням і пам’ятайте про те, що будь-яке фізичне навантаження робить вас стрункішою та здоровішою. Так ви неначе поєднуєте не тільки приємне з корисним, але ще й лікуєтеся від депресії, поліпшуючи собі настрій.
Ванна з піною під кінець дня допоможе розслабитися. Додавши морської солі та закривши очі, пригадайте шум хвиль. Уявіть, що ви ніжитеся в чарівній морській піні. Хороші думки заспокоять вас – це стимулює тіло та дух до одужання та подолання смутку й усіх проблем, які накопичилися.
Не забувайте про здоровий сон. Рекомендую сходити до крамнички та придбати м’якеньку подушку, набиту різними духмяними травами, це заспокоює та розслабляє. А здоровий сон – запорука хорошого настрою зранку.
Отож посміхайтеся частіше, танцюйте, зустрічайтеся з друзями та робіть якісь, можливо, трохи дивні, але веселі речі, які приносять вам задоволення. І тоді навіть у сірі дні ви завжди зможете розгледіти яскраві барви чарівного життя, яке нас оточує.
Вікторія ШОКОЛАД