ОВЕС ПРОГАНЯЄ СТРАХИ

0
330

Тим, хто стомився від безсоння, у кого підвищений апетит, хто почуває себе виснаженим і психічно, і фізично, хто відчуває страх перед випробуванням, допоможе овес.
Овес також рекомендують людям, які страждають від неврозів. Відвар вівса одночасно зміцнює й заспокоює.
Дві краплі настоянки вранці і 20 крапель перед сном на склянку кип’яченої води, з одного боку, знімають денну втому, а з іншого – усувають порушення сну. При цьому відбувається оптимізація денних і нічних ритмів, підвищується тонус і працездатність. Дозування настоянки є індивідуальним. Так, люди які працюють в нічну зміну, для того, аби бути бадьорими вночі, а вдень добре виспатися, можуть увечері вжити дві краплі настоянки, а вранці – 20 крапель.
Застосовують овес і для відвикання від шкідливих звичок. Доза залежить від того, наскільки ті звички вкорінилися. Оптимальною є доза: 15 крапель на склянку кип’яченої води, яку вживають від трьох до шести разів на день.
Від безсоння за три години до сну і безпосередньо перед сном вживають по 10-20 крапель на склянку кип’яченої води.

НАСТОЯНКА З ВІВСА

Овес або вівсяну солому промити, залити горілкою з розрахунку 100 г сировини на 1 л рідини. Настоювати впродовж 14 днів, щоденно збовтувати, потім процідити.

ВІВСЯНИЙ ВІДВАР

60 г зерен вівса ретельно промити холодною водою, залити 1 л води, варити до напівготовності, потім процідити.
Вживати щоденно по 150-200 мл, додаючи небагато меду.

ВІВСЯНА ВАННА

150 г вівсяних зерен подрібнити, залити 2-3 л води, варити впродовж 20 хв., потім процідити і влити в наповнену теплою водою ванну.