Зрушений пупок

0
29

Пуп — дуже непростий орган. Він розділений на чотири частини. Верхня відповідає саме за дихальні функції, тому якщо справді проблеми з диханням спричинені зрушенням пупка, то маніпуляція (повернення його на місце) цьому зарадить. Нижня частина відповідає за сечостатеву систему, ліва — за селезінку та кровотворні функції, а права — за печінку і жовчний міхур.

До утрудненого дихання може призвести не лише зрушений пупок, а й стенокардія та багато інших чинників. Тут потрібна діагностика, що й з’ясує причину.

Можна пальцями промасажувати пупок (у народі його ще називають золотником) на чотири боки. Там, де болить, є потовщення — проблемні зони. Таким чином, за станом пупка, пульсом та в якій частині під час маніпуляції відчувається дискомфорт, можна визначити, які органи страждають.

Виявити, чи не зрушений золотник, можна й за допомоги самодіагностики. Покладіть вказівний палець у пуп. Якщо відчувається биття артерії, то він на місці, якщо биття немає, його треба вправляти. Але сама людина цього зробити не зможе, цю мануальну терапію має здійснити спеціаліст.

У давнину золотник повертали на місце за допомоги горщика. Пупок змащували вершковим маслом або спеціальною маззю з живицею. Прямо на нього, так, як банки на спину, ставили горщик діаметром 10 сантиметрів. Сучасні часи принесли сучасне лікування.

Перевірка щодо місця пупка корисна і жінкам, і чоловікам, котрі надірвалися, піднявши щось важке. Після вправлення золотника часто жінки, що не мали дітей, вагітніють, також минають жіночі хвороби, особливо зрушення матки та яєчників.

Олена СВІТКО,
лікар нетрадиційної медицини