Експерименти з омолодження людей

0
30

Команда вчених із США готує експерименти з омолодження людей. Випробування пройдуть найближчим часом. Дослідники мають намір зупинити процес старіння людського організму за допомогою крові.
Фахівці стверджують, що звичайна плазма здатна творити чудеса. За їх словами, результати використання крові мають бути приголомшливими. Спочатку експерименти проводилися на пацюках і мишах.
Не так давно стало відомо про майбутні випробування на людях, які проведе каліфорнійська компанія Ambrosia. Її працівники вже багато років поспіль розробляють і відкривають нові теорії та гіпотези щодо цієї теми. Учені планують провести перші випробування на 600 людях. Незважаючи на те, що раніше подібні експерименти не проводилися, добровольці зможуть взяти участь тільки за певну плату у вісім тисяч доларів.
Фахівці переливатимуть плазму від донора, віком до 25 років, людині, яка хоче стати на кілька років молодшою. Так буквально за пару днів піддослідні отримають більш як 1,5 літра рідини.
Водночас лікарі з інших країн стверджують про недієвість цього методу. Крім того, вони вважають, що використання переливання плазми може нашкодити здоров’ю людини.