Не встановлюйте в спальні комп’ютер

0
29
Наш час – вік науково-технічної революції. Практично в кожному будинку є чимало електроприладів, які не завжди добре впливають на наше самопочуття.

Порушення сну, постійний головний біль, відчуття втоми впродовж дня – все це, як вважають лікарі, може бути реакцією на електромагнітне випромінювання, надто якщо врахувати, що багато хто з нас працює у приміщеннях, буквально напханих усілякою технікою. Звичайно, цілком ізолюватися від електроприладів неможливо, та цього й не потрібно. Але щоб максимально убезпечити себе від впливу електромагнітного випромінювання, варто дотримуватися елементарних правил.

Найбільш небезпечною “електрична атака” є тоді, коли людина спить, оскільки організм, який працює в режимі “відпочинку”, не в змозі захищатися. В ідеалі у приміщенні, де ви спите, а особливо в дитячій кімнаті, не повинно бути ніяких електроприладів. На жаль, це майже нереально, адже в наших умовах спальня може водночас бути і вітальнею, і кабінетом, і їдальнею.

Проте в жодному разі не встановлюйте в спальні комп’ютер. До речі, для радіотелефону там теж не місце.

Не ставте ліжка біля стіни, якщо з іншого боку біля тієї ж стіни стоять електроприлади, наприклад, холодильник.

Уникайте використання поряд із вашим робочим місцем або в спальні таких електроприладів, як електробритва, зарядний пристрій для батарейок тощо.

Вимикайте з мережі відеомагнітофон, музичний центр або телевізор, якщо проводите поряд із ними багато часу.