Від гострого болю в м’язах і суглобах помічний народний засіб

0
77

Біль у суглобах та м’язах може виникати за багатьох захворювань. Він імовірний у разі хвороб опорно-рухового апарату, нервової системи, зокрема невралгій, травмування тощо.

Від гострого болю в м’язах і суглобах помічний такий засіб: столову ложку кам’яної солі залити літром води й ретельно перемішати. Окремо змішати 100 мл 10-процентного нашатирного спирту з 10 мл кам­форного спирту. Суміш збовтати і перелити в ємність із сольовим розчином.

Після цього посуд із чотирикомпонентним розчином (сіль, нашатирний спирт, вода та камфорний спирт) збовтувати до появи білих клаптів, а потім доти, доки вони повністю не розчиняться. Це й означає, що «ліки» готові. Зберігають їх у холодильнику в щільно закритій посудині.

Вживати по чайній ложці зі 150 мл холодної води тричі на день до їди. Можливо, з’явиться загострення, але лякатися не треба. Лікування не переривати чотири місяці. Полегшення настане вже за півтора-два місяці.

Для підсилення обмінних процесів у м’язах улітку обтирайтеся настоєм пижма: столову ложку подрібненої сировини залити 0,5 літра окропу, потримати 3-5 хвилин на слабкому вогні. Настояти до охолодження. Взимку можна скористатися сухою сировиною. Обтирання доречно чергувати зі спеціальними аптечними мазями на основі прополісу від болю в м’язах та суглобах.

Володимир БЕРСЕНЄВ,
невролог