Чому тест на гемоглобін A1C є  таким корисним

0
71

Цукор в крові (він же глюкоза крові) є необхідним для виробництва енергії, особливо в мозку. Але занадто багато цукру в крові призводить до пошкодження слизової оболонки артерій, що потенційно провокує затвердіння артерій. Також, високий рівень цукру може спричинити пошкодження нервів, інфекції, та порушення чутливості рецепторів інсуліну, що призводить до діабету II типу.

Аналіз рівня глюкози в крові виявляє рівень цукру в крові в певний момент часу. Він часто буває високим при діабеті. Також він може бути нормальним у перед-діабеті, оскільки організм виробляє надмірну кількість інсуліну.

Гемоглобін A1C (він же A1C або глікозильований гемоглобін) вимірює, скільки глюкози приєднується до гемоглобіну на еритроцитах. Чим більше еритроцити піддаються впливу цукру з часом, тим вищим буде цей показник. Еритроцити живуть близько 4 місяців, тому це значення відображає середній рівень глюкози за попередні кілька місяців. Рівні гемоглобіну A1C, зроблені в США, відповідають іншим рівням глюкози, ніж ті тести, які проводяться в інших країнах. Крім того, наявність анемії може вплинути на точність тесту.

Це вказує на те, наскільки добре контролюється діабет. Це також допомагає виявити перед-діабет. Коли цукор прикріплюється до еритроцитів, він пригнічує їх функціонування. Ці клітини стають менш здатними вивільняти кисень до тканин. Вони також частіше злипаються і перешкоджають кровотоку.

Цей тест також відображає, наскільки інші тканини вкриті цукром. Якщо A1C високий, надлишок глюкози приєднується до типу білка, який називається колагеном, і пошкоджує його. Цей процес прилипання цукру до білків відбувається і у недіабетиків. Це ще одна причина відмовитися від цукру.

Коли проводиться лише аналіз рівня глюкози в крові, багато хто з переддіабетом мають нормальний показник аналізу і залишаються не діагностованими. Є багато людей, які поводяться як християни і здаються добрими, але не вірять у Бога і не люблять інших. У 1 Книзі Самуїла 16:7 нам сказано, що «… Бог дивиться не так як , як дивиться людина. Людина дивиться на обличчя, а Господь дивиться на серце». Це важливий тест – що Бог думає про нас. Читайте Його Слово, Біблію, і дізнайтеся про те, що Ісус зробив, щоб врятувати вас.

Підготувала Лінда ФІЛЛІПС