Засіб від безсоння, що перебудовує біоритми

0
104

Канадські дослідники з Університету Макгілла та Університету психічного здоров’я Дугласа створили препарат, який ефективно допомагає подолати безсоння, перебудовуючи біологічний годинник організму.
Дослідники пояснили, що новий засіб здатний керувати біологічним годинником людини. Фахівці вважають, що для людей, які страждають на розлади сну, а також для тих, хто працює ночами, і пасажирів, які часто літають, препарат стане порятунком. Його дія полягає в тому, що він синхронізує лейкоцити, завдяки чому людині вдається обдурити свої біоритми, змінивши сприйняття організмом дня і ночі у потрібний час.
На думку вчених, це допоможе уникнути проблем зі здоров’ям, пов’язаних із безсонням (серцево-судинні захворювання, онкологія, психічні розлади), а також відчувати себе бадьорими і повними сил.
Препарат уже пройшов клінічні випробування на людях. У результаті науковці зазначили, що навіть на початковій стадії розробки ліки працюють ефективно. Новий засіб від безсоння планують запустити у масове виробництво.