Буряк — унікальний овоч

0
133

Особливо тому, що містить нітрати. В організмі ці сполуки перетворюються на оксид азоту. Оксид азоту розслаблює артерії, знижуючи артеріальний тиск.

Буряк також є хорошим джерелом бетаїну та фолієвої кислоти. Ці сполуки працюють разом, зменшуючи гомоцистеїн. Оскільки ця амінокислота може пошкодити кровоносні судини та спричинити серцеві захворювання та інсульти, буряк несе не аби яку користь. Також буряк містить багато калію і трохи магнію. Бетаціанін, що також міститься в цих овочах, може пофарбувати шкіру та забарвити сечу в червоний колір. Високий вміст цукру в буряку може сприяти підвищенню рівня цукру в крові у діабетиків, але не так сильно, як це роблять десерти та цукерки.

Ще кориснішими є листя буряка. Вони багаті кальцієм, залізом, вітаміном А, а також вітаміном С. Я додаю їх у салати (щоб зберегти чутливий до тепла вітамін С), також додаю в супи, такі як мінестроне. Але зелень буряка містить багато оксалатів, і, як шпинат і мангольд, може збільшити ризик утворення каменів у нирках. Термічне готування листя буряка допомагає зменшити, але не позбутися оксалату, тому тим, хто схильний до утворення каменів у нирках або має захворювання нирок, потрібно бути обережним з цім продуктом (Bowden, J. The 150 Healthiest Foods on Earth. Beverly, MA: Fair Winds Press, 2017; Reinhard). , Тоня. Super Foods the Healthiest Foods on the Planet (Баффало, Нью-Йорк: Firefly Books, Inc., 2014).

Буряк є одним з небагатьох продуктів, в якому кожна частина може бути використана в їжу. Те ж саме можна сказати і про Біблію. Так, Святий Павло пише: «Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності» (2 Тимофія 3:16). В Біблії є все, що нам потрібно знати, про те, як Ісус спасає нас, і про те, як нам варто жити.

Підготувала Лінда ФІЛЛІПС