Гриби як ліки

0
92

Гриби – унікальний різновид їжі. Вони не належать до овочів, а до класу fungus. Гриби мають текстуру, яка робить їх чудовим замінником м’яса. Деякі гриби несуть користь здоров’ю; деякі містять галюциногенний псилоцибін, а деякі навіть містять смертельні токсини.

Серед найбільш помітних компонентів багатьох грибів – глутатіон і ерготіонеїн. Ці компоненти є чудовими антиоксидантами. Як і всі антиоксиданти, вони нейтралізують вільні радикали. Цей процес запобігає пошкодженням, що привели б до багатьох хронічних захворювань. Мета-аналіз виявив зв’язок між вживанням 1/8 до ¼ чашки (сирий об’єм) грибів на день і зниженням ризику всіх видів раку на 45%. Ерготіонеїн особливо ефективний для уповільнення росту пухлин.

Гриби також є хорошим джерелом вітаміну D. Шампіньйони (майтаке) особливо славетні завдяки високому рівню вітаміну D.

Але також існують гриби, яких потрібно уникати. Так, бліда поганка призводить до більших випадків смертельних отруєнь ніж інші види грибів. Деякі гриби викликають галюцинації. (Певзнер, Г. «Магія грибів». Їсти добре, листопад 2021 р.).

Так, гриби – це окрема категорія організмів. Ісус також є унікальною особою. Ніхто інший серед народжених або тих хто ще народиться не є подібний до Нього. В Євангелії від Матвія 16:16 Ісус запитав Свого учня Петра, ким Він (Ісус) для нього є. Симон Петро відповів: «Ти є Месія, Син Бога Живого». Тільки Бог міг померти, щоб заплатити за гріхи всього людства. Коли Ісус воскрес із мертвих, Бог оголосив Ісусову жертву прийнятою. Дякуємо Богові, що Ісус помер, щоб спасти нас.

Підготувала Лінда ФІЛЛІПС