Поліпшуємо серцево-судинну систему

0
87

Приготуйте два рушники і рукавичку з бавовняної тканини. Вранці наберіть води в тазик, виміряйте температуру. Вона має бути +38°С. Опустіть рукавичку у воду, віддушіть так, щоб вода з неї не стікала. Одягнувши на руку, розтирайте груди, плечі, живіт, руки, оминаючи молочні залози. Періодично вмочуйте рукавичку у воду.

Потім змочіть рушник, відіжміть, візьміть за два кінці й розтирайте спину (як мочалкою в лазні). На цю процедуру відведіть чотири хвилини. Затим візьміть сухий рушник і все повторіть: розтирайте груди, плечі, живіт, руки, спину, оминаючи молочні залози. І цьому також приділіть чотири хвилини.

Перед початком процедури вранці натще треба випити склянку теплої води, а після закінчення з’їсти ложку меду.

Наступного дня повторити, однак температура води в тазику має бути на 1 градус нижчою (+37ОС). А наступного дня — вже 36 градусів і так далі. Дійти в зниженні температури до +20-15 градусів. Обов’язкова умова: температура води має бути комфортною, не спричиняти неприємних відчуттів. Інакше потрібно використовувати теплішу воду. При зниженні температури води головним є поступовість, а при виконанні процедури — сталість.

Що дає ця процедура? Під час неї в роботу вступають мікросудини, які живитимуть серце. А мед — це калій, потрібний для серцевого м’яза. Кому мед протипоказаний, можна використовувати інші продукти, що містять калій, наприклад яблучний оцет, узвар тощо.

Полегшення зазвичай настає не відразу, а за 1-2 тижні. Але не треба квапити події. Спочатку на процедуру можна витрачати менше часу, збільшуючи його поступово. І ще: приміщення має бути теплим, аби не застудитися.

Перед застосуванням рекомендацій обов’язково порадьтеся з вашим лікарем.

Віктор КЛОЧКО,

лікар нетрадиційної медицини

Фото з відкритих джерел