Все, що вам потрібно знати про мікрохвильову піч

0
26

Випромінювання, створене мікрохвильовою піччю, є неіонізуючим випромінюванням. Це безпечна форма радіації, яка не викликає раку та не забруднює їжу та рідини, які вона нагріває.

Проте краще не стояти біля мікрохвильової печі, коли вона працює. Мікрохвильові печі, яким більше десяти років, частіше виділяють шкідливі для здоров’я частинки.

Броколі не варто готувати в мікрохвильовій печі, оскільки вона втрачає більше поживних речовин, ніж при приготуванні на пару. Сире м’ясо та птицю також не варто розморожувати або готувати в цих печах.

Найкраще місце для таких печей — нижче рівня очей, на прилавку, з достатньою кількістю простору навколо них. Цей навколишній простір дозволяє вентиляційним отворам працювати належним чином. Мікрохвильові печі слід тримати подалі від плит, раковин, посудомийних машин і холодильників. Також не варто ставити їх біля вікон (Бредбері, Л. «5 найгірших місць для розміщення мікрохвильової печі на кухні, на думку експертів», «Ідеальний дім», 28 січня 2024 р.; Тейлор, М. «Що потрібно знати про мікрохвильові печі та ваше здоров’я» ”, WebMD, 2 грудня 2021 р.).

Протягом багатьох років ходять чутки про шкоду радіації під час використання мікрохвильової печі. Але, на даний час, наука запевняє нас, що ця форма радіації не шкідлива для нас. У книзі Матвія 12:24-26, ми читаємо про фарисеїв, які звинувачували Ісуса в тому, що він отримав від диявола силу виганяти злих духів із людей. Злий дух не може вигнати іншого злого духа чи зцілити людей. Це ще один приклад безглуздості невіри. Більшість із нас, хто живе в 21 столітті, може легко читати Біблію. У ній багато пророцтв про Ісуса і про те, як Він їх виконав, а також чимало прикладів Його чудес. В Євангелії від Івана 20:31 нам сказано: “…Це ж написано, щоб ви увірували, що Ісус є Христос, Божий Син, і, щоб віруючи, життя мали в Його ім’я! ”

Підготувала Лінда ФІЛЛІПС
Фото з відкритих джерел