Моє здоров’я похитнулося

0
21

Ви точно чули ось таку репліку “Мені байдуже, якщо я не маю грошей, головне, щоб у мене було здоров’я.” Слушна думка. Але що відбувається у житті тих людей, які втратили своє здоров’я? Хіба ж ваше життя на цьому закінчується? Чи у вас більше немає Божої прихильності?

А в Єрусалимі, біля брами Овечої, є купальня, Віфесда по-єврейському зветься, що мала п’ять ґанків. У них лежало багато слабих, сліпих, кривих, сухих, що чекали, щоб воду порушено. Бо Ангол Господній часами спускавсь до купальні, і порушував воду, і хто перший улазив, як воду порушено, той здоровим ставав, хоч би яку мав хворобу. А був там один чоловік, що тридцять і вісім років був недужим (Івана 5:2-5). Життя у Біблійні часи зовсім не було кращим за сьогоднішні дні. Люди все одно страждали; люди страждали на різні вади зі здоров’ям, інвалідність, які могли тривати дуже довго.

Атрофовані ноги паралізованого стали місцем Божої благодаті, яка на той час була купальнею Віфесда. Там Ісус продемонстрував цілющу силу, яка витікала з Його голосу та рук, що є вічним прикладом того, що Він насправді буде чинити повсюди коли повернеться до нас.

Тим часом кожен віруючий-борець на цій землі утішається упевненістю у Божій любові, гарантією вільного та повного прощення гріхів, а також абсолютною гарантією того, що на небесах кульгавий буде стрибати як олень.