Чистимо печінку

0
674

 

Достатньо ввести в денний раціон кілька видів продуктів — і функція самоочищення печінки запрацює нормально. Важливо також стежити за тим, що ви їсте: намагайтеся відмовлятися від смажених страв, а також синтетичних продуктів і напівфабрикатів.

Грейпфрут. Природні процеси очищення печінки перебігатимуть нормально завдяки впливу вітаміну С й антиоксидантів, яких удосталь в цьому фрукті. Можна пити грейпфрутовий сік: це підвищить процес вироблення печінкових елементів, а вони запобігають «засміченню» організму.

Морква й буряки. Зазначені овочі є справжніми коморами рослинних флавоноїдів і бета-каротину. Ці елементи своєю чергою здатні добре стимулювати та вельми поліпшувати функції печінки. Іншими словами, очищення організму відбуватиметься не тільки інтенсивніше, а й повноцінніше.

Зелений чай. Любителі цього напою можуть порадіти: він надзвичайно корисний для печінки. Зелений чай містить катехін — рослинний антиоксидант. Саме токсини та інші речовини, що найбільш небезпечні для організму, виводить печінка з допомогою цих елементів. Усім також відомий омолоджувальний ефект, який дарує зелений напій, його благотворний вплив у цілому: практично кожен внутрішній орган та система отримують щось корисне від цього виду чаю.

Яблука. Ці фрукти багаті пектином. Крім того, яблука містять речовини, які допомагають самоочищенню системи травлення від токсинів. Це розвантажує печінку, допомагає їй працювати більш ефективно й не накопичувати в собі шкідливі речовини.

Олія холодного віджиму. Олії, як маслинова, так і конопляна й лляна, за умови вживання їх у помірній кількості, — корисні для печінки продукти. Вони містять жири, які поглинають токсини, а це, знову ж таки, знімає з печінки частину навантаження.

Лимони й лайм. Якщо щоранку випивати трохи свіжовичавленого соку цих фруктів — печінка «прокинеться» й почне діяти активніше. Шкідливі речовини в організмі не застоюватимуться, й ви скоро відчуєте поліпшення загального самопочуття.

Капуста. Усім відома звичайна білоголова капуста — потужний союзник печінки. Рекомендується вживати як свіжу, так і тушковану, й квашену капусту.